Piotr Żyła – ulubiony sportowiec Polaków?

Opublikowano Luty 12, 2013 | przez Dżordż

zyla

 

Raczej nie zdobędzie dla nas medalu na mistrzostwach globu. Nie ma też co spodziewać się, że w zawodach pucharu świata stanie na podium. Piotr Żyła to niezły, ale nie wybitny sportowiec. Od takiego Adama Małysza dzielą go lata świetlne. Mimo to kibice w całej Polsce… kochają tego chłopaka z Cieszyna. Za szczerość i poczucie humoru, a nie umiejętności prezentowane na skoczni.

Patrzysz na Żyłę w telewizji i myślisz: co on, kurde, bierze? Wydaje się aż niemożliwe, żeby ktoś był tak maksymalnie zakręcony i miał na gębie jokera przez 24/h. Zresztą zobaczcie sami:

 

Czy tego gościa można nie lubić? My uwielbiamy Piotrka jeszcze bardziej odkąd zostaliśmy fanami jego oficjalnego profilu na facebooku. Tam to dopiero chłopak daje czadu. Kilka perełek:

– po Harrachovie wkońcu idzie normalnie dojechać do progu:-))), ale za to Pieter pizda, bo nie umie normalnie skoczyć:-P

– i dojechali do Willingen:-))) w hotelu nas zaskoczyli, po przyjściu do pokoju: o prosze!!! mini bufecik i to za friko:-))) sa nawet kabanosy jak by kogo głód w nocy złapał i nie umiał do śniadania dociagnać (tylko browarka brakuje, ale to dobrze, bo sportowcy nie pija:-P)

Nie dziwi nas, że Żyła ma na fanpage’u już prawie 67 tysięcy osób, czyli o kilkanaście tysięcy więcej niż… Kamil Stoch, tak ze trzy razy lepszy skoczek od Piotrka. Ale dużo mniej rozkoszny. Zresztą umówmy się: pod względem prezentowanej publicznie naturalności Żyle pośród polskich sportowców dorównuje chyba tylko Artur Szpilka. Naburmuszeni piłkarze nożni, czy przeważnie spokojni, stonowani siatkarze w medialnej konfrontacji nie mają z nim szans.

Ciekawi jesteśmy, kiedy w końcu jakaś duża firma dostrzeże potencjał Żyły? Reklamówka z jego udziałem to byłby murowany hit. Piotrkowi nie trzeba by było nawet pisać monologu/dialogu. Wystarczyłoby mu powiedzieć na jaki temat ma mówić i pozwolić improwizować.

 

 

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑