Polacy wściekli na Media Expert. Nienawidzą reklamy z Lisowską

Opublikowano Grudzień 26, 2014 | przez MB

lisowska

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas spokoju. Niestety w tym roku równowaga została zachwiana. Telewidzowie wychodzą z siebie, gdy widzą reklamę z Eweliną Lisowską.

Media Expert, sieć sklepów ze sprzętem AGD i RTV oraz elektroniką, zasłynęła w Polsce bynajmniej nie dzięki wysokiej jakości i niezawodności, lecz przede wszystkim dzięki kampanii promocyjnej z gołą Dodą. Bardzo skuteczną i przede wszystkim głośną. Telewizyjne spoty odbiły się szerokim echem. Niestety dla prezesów i dyrektorów Media Expert Diamond Bitch zrezygnowała z dalszego promowania marki i trzeba było znaleźć dla niej zastępstwo. Padło na Ewelinę Lisowską.

Czyli wychodzi na to, że już uczniowie na poziomie szkoły podstawowej stają przed takimi dylematami, jak wybór właściwej lodówki lub dobranie odpowiedniej plazmy.

Uczestniczka X Factora po programie wybrała drogę idolki dzieci i nastolatków, i ciężko sobie wyobrazić, by dojrzałe małżeństwo z kilkunastoletnim stażem zdecydowało się na zakupy w Media Expert oglądając reklamę z wypacykowaną Lisowską. Choć jej hit „W stronę Słońca” pewnie znają i w spocie rozpoznają znajomą nutę. Cały myk polega więc na popularności przeboju. Oryginalne słowa piosenki zostały zastąpione hasłem reklamowym „włączamy niskie ceny” oraz nazwą firmy. Sam film jest sztampowy i nie powala.

Zobaczmy o czym mowa:

 

Fani piosenkarki mają wielki żal, że się sprzedała i wystawiła swój wytrawny hit na pośmiewisko. Problemem, który najbardziej trapi zarówno ich jak i resztę narodu, jest jednak częstotliwość z jaką reklama jest nadawana.

„Jeszcze raz Ciebie zobaczę i usłyszę, że włączasz niskie ceny to pier*olne!”

W tak niewybredny sposób odbiorcy reagują na spot z Lisowską. Oficjalnie stał się najbardziej znienawidzoną reklamą telewizyjną. Jest krótki, wpadający w ucho i emitowany średnio sto razy na dobę. Telewidzowie mają dość i mówią stanowcze „nie”. Hejterzy grupują się na Facebooku już na trzech fanpage’ach, wszystkie o nazwie „Rzygam reklamą Media Expert”.

 

Ich użytkownicy pałają czystą nienawiścią do filmu, są wściekli, rozgoryczeni i mają ogromną nadzieję, że po świętach emisja spotu zostanie zakończona. Jak wiadomo Polacy Boże Narodzenie spędzają w głównej mierze przed telewizorem, więc są na bieżąco z ofertą programową oraz treścią bloków reklamowych. Media Expert w nich zdecydowanie dominuje. Takiej dawki niskich cen widzowie nie są w stanie przyswoić i rzucają kurwami na prawo i lewo zaklinając firmę. Przy okazji obrywa się samej Ewelinie, że wygląda jak z pornola, że wyretuszowana, że drze japę i nie potrafi śpiewać. To trochę nieładnie, bo dla gwiazdy występ w reklamie to już standard i żaden wstyd. Poza tym nie ma wpływu na częstotliwość jej emitowania.

„Mam Cię już dość. Wstaje ty kładę się spać ty… no nie! przesadzasz i nie myślisz o sobie tylko się zaślepiasz wpływami na konto.”

„Telewizyjny kurwiszon”

Jak widać naród wie swoje i Ewelina Lisowska z raczej lubianej i budzącej miłe skojarzenia gwiazdeczki stała się wrogiem publicznym numer jeden.

Ciekawe jak ta fala hejtu skierowana w stronę Media Expert i jej feralnej reklamy wpłynie na sprzedaż produktów firmy…

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑