Lubimy taniec na rurze, lubimy pole dance, chcemy więcej street pole dance’u

Opublikowano Sierpień 28, 2013 | przez MB

pole adam bijok

O tym, że tzw. pole dance zatacza coraz szersze kręgi nie trzeba nikogo przekonywać. Już nawet mężczyźni zabierają się za ten sport, wobec czego akurat mam mieszane uczucia, ale niech im będzie. Biceps rośnie, klata się rozszerza, na nieskazitelną rzeźbę każdy sposób jest dobry. Tak samo jak na promocję dobrej zajawki.

Tancerki z Bielska-Białej, trenujące w Aerial Studio, postanowiły wyjść ze swoją pasją do ludzi. Dosłownie. Swój ulubiony i perfekcyjnie rzeźbiący mięśnie brzucha pole dance odstawiły na oczach przechodniów w centrum miasta. Panie dzielnie wyginały się na znakach drogowych z uśmiechem na ustach prezentując taneczne umiejętności. W pokazie uczestniczyły również wszelkiego rodzaju słupy. Tancerki można było zobaczyć w pionie, w poziomie, równolegle, prostopadle, tuż przy ziemi, trzy metry nad ziemią, z nogami tu i jeszcze tam. Niejeden staruszek pewnie padł na zawał, niejeden zapatrzony facet pewnie dostał w ryj od swojej laski.

Drodzy bielszczanie, bądźcie czujni. Dziewczyny zapowiadają powrót na street.

A ja oficjalnie domagam się podobnych inicjatyw w innych miastach Polski. Obecnie przebywam we Wrocławiu, więc tam najchętniej widziałbym taki pokaz. Znaków pod dostatkiem, słupów też, a i uzdolnionych tancerek nie brakuje.

Więcej informacji, a przede wszystkim zdjęć znajdziecie pod tym adresem: https://www.facebook.com/AerialStudio

Autorem pierwszego zdjęcia jest Adam Bijok. Pozostałe wykonał Piotr Bieniecki, którego twórczość możecie oglądać na stronie www.fototeo.pl.

pole 4 piot bieniecki fototeo

pole 3 piotr bieniecki fotoeo

 

pole 2 piotr bieniecki fotoeo

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑