Poradnik: jak zrobić dobrego loda

Opublikowano Styczeń 24, 2013 | przez Dżordż

Skull-Ice-Cube-Mold-1

Najbardziej na świecie nienawidzę trzech rzeczy: kobiet, które nie potrafią chodzić na szpilkach, gołębi srających w miastach na wszystkich wokół oraz zbyt szybko rozpuszczającego się lodu w drinkach.

Zamawiasz w klubie tak zwany napój wyskokowy. Kelner zaczyna go przyrządzać. Zanim skończy i poda drinka, lód w nim jest już tylko wspomnieniem. Wodą, która sprawia, że twój alkohol traci swój pierwotny smak. Chyba każdego z nas spotkało kiedyś coś równie frustrującego.

Ta historia też powinna wam być znana: oglądasz w telewizji mecz. Chcesz się przy tym napić jak normalny, kulturalny człowiek. Polewasz sobie wódkę z colą i cytrynką. Wrzucasz lód, odstawiasz na chwile szklankę bo akurat Barcelona rozgrywa zajebistą akcję. Strzelają gola, chcesz to uczcić, a tu dupa. Lodu już nie ma. Wkurwiające? I to jak!

Jeśli wierzyć internetowi, mamy wreszcie coś, co sprawi, że lód nie zniknie szybciej niż pieniądze z portfela na wypadzie do galerii handlowej z Natalią Siwiec.

Zabaweczka nazywa się Skull Ice Cube Mold – to jest to coś na fotce powyżej, co wygląda jak niebieski kryptonit. Pomysłodawcy oraz internauci, którzy z tego korzystają, zapewniają, że to cacko zrobi lód dużo szybciej niż klasyczne pojemniki.

Co więcej, gdy już wrzucimy go do drina, to nie stopi się w czasie, w jakim naszprycowany Ben Johnson biegał w Seulu na sto metrów.

No a poza tym trzeba przyznać, że ten kawał bryły wygląda dużo bardziej elegancko niż kilka zdeformowanych kostek prosto z kruszarki. Nieźle prezentuje się też jego cena: dwanaście dolców. Umówmy się: świetny lód kosztuje przeważnie dużo więcej 🙂

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑