Poseł-kretyn ze Szwecji chciałby, aby jego rodacy sikali na siedząco

Opublikowano Wrzesień 9, 2013 | przez ZP

sracz

Wikingowie to byli goście. Nie jebali się w tańcu, tylko grabili, walczyli, zabijali. Prawdziwi faceci, niegoleni, umięśnieni i z bronią w ręku. Gdyby ci kolesie dożyli współczesnych czasów i zobaczyli co robią ich potomkowie, to albo popełniliby zbiorowe, honorowe samobójstwo, albo wznieciliby wojnę domową.

Kmiot nazywa się Viggo Hansen. Nie jest sportowcem, aktorem ni nawet żołnierzem. Para się najgorszym gównem – polityką. Ów Szwed wymyślił sobie, że jego rodacy płci męskiej powinni zacząć… sikać na siedząco. Jego zdaniem „praktyki oddawania moczu dyskryminują kobiety, ponieważ te nie mają możliwości korzystania z toalety na stojąco.”

Hansen, wielki bojownik o równouprawnienie, zamierza to zmienić. Chce przekonać szwedzki parlament, żeby poparł ustawę dzięki której panowie będą lali w tej samej pozycji, w której produkują znaną i lubianą dwójkę.

Naturalnie nie ma szans, aby jego debilny pomysł przeszedł, ale sam fakt, że facet jest na tyle jebnięty, żeby wyskakiwać z czymś takim, jest szokujący. Zakładając, że Hansenowi nie chodzi tylko o rozgłos, a rzeczywiście chciałby hurtowego sikania na siedząco przez samców, rodzi się wiele pytań:

Jak Viggo zamierzałby to kontrolować? W każdej łazience każdego mieszkania w Szwecji zamontuje kamery, a następnie zatrudni tysiące osób, które będą patrzeć, czy domownicy przestrzegają jego zasad? Opłaci żony i dziewczyny, aby donosiły na niewiernych nowemu prawu partnerów?

Kompletna paranoja, posłowie, którzy wpadają na tego typu niedorzeczne pomysły, powinni być OD RAZU wykluczani z parlamentu i ze struktur swojej partii. Im mniej tego typu wariatów będzie dochodzić do jakiejkolwiek władzy, tym bezpieczniej zrobi się na ulicach.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑