Poznajcie bliżej Emily Ratajkowski. Seksbombę z polskimi korzeniami

Opublikowano Luty 10, 2015 | przez lucky bastard

Emily-Ratajkowski-1920x1080-005

Panowie, jeśli już znacie tę laskę, to poniższy tekst przybliży wam ją (szkoda, że nie dosłownie!) jeszcze lepiej. Jeśli nie znacie to… smutne. Naprawdę – współczujemy. Przed wami materiał, w którym wszystko mówią zdjęcia, więc treść ograniczyliśmy do absolutnego minimum. Lepiej zapnijcie pasy. I łapki na kołderkę! Przed wami Emily Ratajkowski.

Zaczęło się od Blurred Lines

To znaczy zaistnieć próbowała już wcześniej, ale to teledysk do piosenki Robina Thicke i Pharrella Williamsa przyniósł jej – nie bójmy się użyć tego określenia – międzynarodową sławę. Wdziękami Emilki zachwycano się na wszystkich kontynentach. Wliczając najmniejsze wyspy Pacyfiku, północną Grendlandię i Dolinę Śmierci. Kto wie, może zagościła nawet na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? Niewykluczone, bo naprawdę dała czadu. Niech świadczy o tym fakt, że pozostałe dziewczyny w teledysku – chociaż też niczego sobie – z automatu kompletnie olewamy.

 

Jej nazwisko brzmi znajomo?

Cóż, jedna z najbardziej obiecujących, najpiękniejszych gwiazd przemysłu rozrywkowego ma oczywiście nasze korzenie. Jej ojciec, John Ratajkowski, jest malarzem polskiego pochodzenia. Matka to z kolei zażarta feministka. To dzięki niej Emily nie wstydzi się eksponować swoich walorów, uważając to za całkowicie normalne. Droga pani Ratajkowski. Jeśli pani to czyta – jesteśmy dozgonnie wdzięczni. Od dziś jest pani naszą ulubioną feministką.

fBPWYB5

Jej piersi to dzieło natury, nie chirurga plastycznego

Eee, pewnie sztuczne – westchnęły tłumy. No nie, bo prawdziwe. Najprawdziwsze. Sama Emily miała dość nieuzasadnionych szyderstw z jej biustu, dlatego opublikowała zdjęcie na którym miała… czternaście lat. Cholera, czternaście. Naprawdę?

BATJntzCcAE4yle

Karierę modelki zaczęła właśnie wtedy

Czyli mając czternaście lat, kiedy podpisała pierwszy profesjonalny kontrakt z agencją Ford Models. Po ukończeniu szkoły średniej poznała słynnego fotografa, Tony’ego Duranta, który migiem zrobił z niej markę uznaną na całym świecie. Grywa też w reklamach. O, na przykład ostatnio nagrała coś takiego:

 

Jest na najlepszej drodze do zostania nową gwiazdą Hollywood

Chociaż mówi, że wśród dotychczasowych propozycji tych interesujących było naprawdę niewiele. Na castingi chodziła już jako nastolatka, ale była znudzona faktem, iż oferowano jej albo granie tej wrednej, albo cheerleaderki. Pierwsza poważna rola to rok ubiegły i “Gone Girl” z Benem Affleckiem i Rosamund Pike. Może Emily nie skradła głównym bohaterom tego filmu, ale na pewno była jego istotną częścią:

Czekamy na więcej. Dużo więcej. O wiele, wiele więcej. Czekamy na role tak imponujące, jak jej biust. Tak magnetyczne, jak spojrzenie panny Ratajkowski. Tak zmysłowe, jak taniec Emily. Bóg nam świadkiem: chcemy, żeby ta dziewczyna podbiła Hollywood!

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑