I ty możesz zostać seksualnym królikiem doświadczalnym!

Opublikowano Czerwiec 4, 2013 | przez ZP

pracamarzen

Dobrze płatne pilnowanie widocznej na zdjęciu wyspy nie jest już najlepszą robotą w historii świata. Ofertę, o której było tak głośno cztery lata temu, przebił… znany producent prezerwatyw.

Stanowisko nazywa się po prostu „kochankowie Durex”.

Aplikować mogą ludzie, którzy chcą odkryć czym „jest naprawdę ekscytująca namiętność”. I którzy są dyspozycyjni od początku lipca do końca sierpnia, włącznie z opuszczeniem polski na tygodniowy wyjazd do Wenecji. Oczywiście wszyscy chętni muszą mieć skończone osiemnaście lat, tak więc gimbaza nie ma szans się ostrzej zabawić (albo ma, w swoim gronie, ale małolaty rzadko używają Dureksów i gumek w ogóle, jak powszechnie wiadomo to głupole, liczą, że zdążą wyskoczyć).

Durex oferuje chętnym warsztaty z – uwaga, uwaga – „światowej sławy inżynierem dreszczu Brendanem Walkerem”, a także „czterotygodniowy cykl eksperymentów, który wskaże Wam drogę do całkowitego spełnienia”. Ponadto w pakiecie można dostać zapas produktów firmy oraz niezłego smartfona.

Nieźle. Naprawdę nieźle.

Jakiś duecik będzie sobie regularnie kopulował pod czujnym okiem speców z Dureksa – którzy postarają się zrobić wszystko, by ta dwójka czuła się komfortowo – i jeszcze dostanie za to gifty. Ciekawe, że producenci nic nie wspominają o $$$ za tą robotę – czyżby nie zamierzali jej dawać w obawie, że ktoś oskarży ich o propagowanie płatnego seksu? : ) Tak czy siak, brak szmalu uważamy za li tylko nieznaczną skazę na tej pięknej ofercie.

PS. Brendan Walker wygląda tak, że istotnie przeszedł nas dreszcz:

walker

PS 2. Link pod którym można aplikować:

http://www.pracuj.pl/praca/praca-marzen-kochankowie-durex-mazowieckie,oferta,2953295

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑