Praktyczne porady Weszło. Jak pić wódkę?

Opublikowano Wrzesień 25, 2015 | przez lucky bastard

vlcsnap-00146

Pewnie uważasz, że jesteś w temacie picia wódki specjalistą, który żadnych porad nie potrzebuje. Otóż jesteś w błędzie, ale nasz poradnik szybko cię naprostuje, szybko wyjawi ci wszystko, co koniecznie powinieneś wiedzieć, aby pić jak prawdziwy mężczyzna.

Należy pić regularnie

Prawdziwy mężczyzna pije regularnie, by jeszcze lepiej być zaprawionym do regularnego picia. Pije regularnie z powodów zdrowotnych – przyzwyczai organizm do obecności alkoholu, dzięki czemu organizm mniej rozpaczliwie będzie na picie reagował.

Należy pić nieregularnie

Prawdziwy mężczyzna wie, że nieregularne picie sprawia, iż nagłe napicie się poprawi jakość i moc alkoholowego doświadczenia. Pije nieregularnie z powodów zdrowotnych – organizm będzie wdzięczny, że tylko z rzadka jest bombardowany promilami.

Należy pić z nieznajomymi

Prawdziwy mężczyzna idzie sam w miasto i potrafi dzięki alkoholowi nawiązać nowe znajomości, które później będą – a jakże! – procentować. Ewentualne skutki uboczne: pobudka bez nerki w wypełnionej lodem wannie w tanim podmiejskim motelu.

Należy pić z przyjaciółmi

Prawdziwy mężczyzna ustawia się na alkohol tylko z kumplami, których zna od dzieciństwa i których znał będzie do grobowej deski. Wódka służy tutaj jako dobry powód do spotkań, bo tych powodów z czasem coraz mniej, ale w tej kwestii jest zawsze konsensus.

Należy pić ze szwagrem

Prawdziwy mężczyzna pije ze szwagrem, bo po to jest szwagier.

Należy pić samotnie

Prawdziwy mężczyzna pije samotnie, bo tak jest najoszczędniej, więcej dla niego zostanie.

Należy pić pod chleb wiedeński

Prawdziwy mężczyzna potrafi zadbać o to, by stół przy wódce był suto zastawiony. Jest i ogórek i grzybek, jest smalczyk, są kanapki z poważnym chlebem, a żona zadbała, by w odpowiedniej porze wjechało coś kojąco ciepłego.

Należy pić z kieliszka

Prawdziwy mężczyzna pije z kieliszka, bo taki jest picia rytuał. Ta sama ilość wódki wystarczy na dłużej, będzie się nią można porozkoszować.

Należy pić ze szklanki

Prawdziwy mężczyzna pije ze szklanki, bo szybciej kopnie. Ta sama ilość wódki bardziej sponiewiera.

Należy pić z domieszką

Prawdziwy mężczyzna pije drinki, by pokazać, że nie jest gburem, chamidłem, ma w sobie pewien rys mediolańsko-paryski, jest światowcem.

Należy pić czystą wódkę

Prawdziwy mężczyzna pije tylko niemieszaną z niczym siwuchę z polskiego zboża, by pokazać, że przywiązuje wagę do tradycji i patriotyzmu. Jedynym wyjątkiem bimber z polskich ziemniaków, koniecznie od teścia bądź szwagra.

Należy pić jak Marcin Świetlicki

„W moim domu nie ma problemu z alkoholem, bo piję na mieście”.

Należy pić jak Charles Bukowski

„Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo.”

Należy pić jak Ernest Hemingway

„Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.”

Należy pić jak Jerzy Pilch

„Radził sobie z kolejnymi pięćdziesiątkami, prezentując nienaganną wprost technikę, niczym inny luterski chłopak, Małysz.”

Należy pić za cudze

Prawdziwy mężczyzna pije za cudze, bo nie sztuką napić się za swoje.

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑