Praktyczne porady Wyszło: jak nie zdziadzieć?

Opublikowano Luty 17, 2015 | przez MB

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Season 1

W nawiązaniu do tekstu http://wyszlo.com/oznak-tego-ze-zaczynasz-sie-starzec/ redaktora ZP publikujemy nasze praktyczne porady na temat tego, jak najlepiej opóźnić proces dziadzienia i co zrobić, by słowo „wódka” jak najdłużej było kuszące, a młode laski do czterdziestki widziały w tobie niezłe ciacho.

Starość nie radość, młodość nie wieczność, jak to mówią. Niestety coraz częściej mówią to faceci koło trzydziestki. Żal dupę ściska. Dla wielu przekroczenie tego wieku to już równia pochyła, która prowadzi do rychłej śmierci. Jeśli dotyczy cię dwadzieścia punktów wymienionych przez ZP, a nie skończyłeś jeszcze czterdziestu lat, to musisz wiedzieć, że jest z Tobą bardzo źle. Tobie już nie pomożemy. Dlatego poniższy tekst skierowany jest do tych, którzy chcą się zestarzeć jak najpóźniej.

Kluczem do sukcesu jest styl życia. W skrócie można go opisać trzema słowami: zabawa, ruchanie, hobby.

Z naszych obserwacji wynika, że najszybciej dziadzieją ludzie w długoletnich rutynowych związkach, osoby niespełnione zawodowo, ci, którzy narzekają na swoje życie erotyczne, a także tacy, którym nie chce się ruszyć dupy. Dlatego, abyś nie został młodym pierdzielem, powinieneś przestrzegać stosunkowo niewielu zasad. Najogólniej mówiąc: musisz stale funkcjonować na wysokich obrotach.

Aktywność fizyczna przede wszystkim. Jakakolwiek. Nie trzeba od razu być zapalonym sportowcem i codziennie zdychać na siłce. Trochę biegu, trochę piłki z kumplami, basen, spacery, od czasu do czasu squash, narty, pompeczki, cokolwiek. To nic trudnego, kurwa. Najważniejsze żeby trening cię nie nudził i sprawiał ci frajdę. W ogóle w życiu chodzi o to, żeby dobrze się bawić. Dlatego jak najdłużej prowadź bogate życie towarzyskie, nie zaszywaj się w domu i nie odcinaj od ludzi. To oni dają ci największego kopa. Kluby, domówki, wypady do kina, na piwo, weekendy na Mazurach, wspólne gotowanie, wieczory gier, posiadówy itp., itd. Wypad z chaty.

Tym, co nakręca w równie dużym stopniu, co doborowe towarzystwo, jest pasja. Cytując Kubę Wojewódzkiego, człowiek bez pasji jest jak inwalida drugiego stopnia. Jeśli masz w życiu cel, ambicje i jeśli ciągle ci się chce, to tak naprawdę nigdy się nie zatrzymasz i nie poczujesz się staro. W dwóch słowach: jaraj się. Tak samo działają kobiety. Pamiętaj, zadawaj się wyłącznie z mądrymi i młodszymi. Nie tylko dlatego, że wyglądają efektowniej niż głupie i stare, i mają jędrniejsze od nich tyłki. Im też się ciągle chce. Co zrobić, żeby podobać się właśnie takim? Klasyka gatunku: dobrze się ubierz, zainwestuj w dobre perfumy, błyszcz wiedzą, poczuciem humoru i pewnością siebie. Ktoś taki z pewnością nie wygląda na dziada. Zresztą nie zostaniesz nim prędko, jeśli zadbasz o intensywność swojego życia. Spędzaj dzień aktywnie i wypełniaj kalendarz kolejnymi zadaniami. Najważniejsza jest akcja.

Co poza tym? Żyj, doceniaj pierdoły, nie czytaj prawicowej prasy, nie oglądaj TVP Kultura, miej oczy szeroko otwarte i bądź zachłanny, oczekuj dużo, bierz jeszcze więcej.

Starość nie radość, młodość nie wieczność? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑