Praktyczne porady Wyszło: jak poderwać dziewczyną z nie swojej ligi?

Opublikowano Marzec 3, 2016 | przez MB

rich

Zaciągnięcie do łóżka rasowej laski to marzenie każdego faceta. W większości przypadków jest jednak tak, że mężczyznom brakuje jaj, by podbić do długonogiej piękności i wieczór spędzają masturbując się w samotności. Jeśli uważacie, że boskie i smukłe łanie są poza waszym zasięgiem, czas to zmienić.

Podstawą do skutecznego podrywu jest uświadomienie sobie, że dziewczyny, które plasujesz wyżej od siebie, pomimo wrażenia, jakie sprawiają, nie są mitycznymi bóstwami, które pukać mogą tylko Leo DiCaprio i jemu podobni. To normalne dziewczyny, które od innych różnią się tylko tym, że są dużo ładniejsze, jadają w drogich restauracjach, jeżdżą drogimi samochodami, wakacje spędzają na Ibizie i ogólnie mają mnóstwo siana. W wolnych chwilach jednak też czytają czasopisma, zbierają znaczki, chodzą do kina i na dyskoteki. Chcą randkować i uprawiać seks. Być może nawet z tobą.

Nie przekonasz się jednak o tym, jeśli się nie przełamiesz. Walnij shota i po prostu podbij. Bez żadnych ceregieli. Potem bądź czarujący, błyskotliwy, dowcipny, dobrze ubrany i szarmancki, jak to zwykle ty. Handicap jest taki, że nie musisz być oczytany, bo przecież zarywasz do modelki a nie do Agnieszki Holland. Być może będziesz miał szczęście i od razu trafi ci się napalona, wytrawna sucz, która szybko zrozumie twoje intencje. Takie celne strzały nie zdarzają się wcale tak rzadko jak myślisz, więc warto próbować.

Przygotuj się na to, że w wielu przypadków będziesz musiał się jednak pogimnastykować. Możesz na przykład znaleźć wolną chwilę i zarobić dużo hajsu. Wtedy, będąc już Danem Bilzerianem, w zasięgu ręki będziesz miał pięciogwiazdkowe hotele i luksusowe jachty, a co za tym idzie, każdą dupę chętną na jednorazową przygodę. Czasem jednak to, że nie srasz  pieniędzmi lub, że się z tym nie afiszujesz, może być twoim atutem. Głównie wtedy, gdy będziesz miał do czynienia z porządnymi laskami, z którymi trzeba chodzić.

Jak myślisz, jacy faceci najczęściej pobijają do takich szprych? Nadziani tupeciarze bez klasy i dobrych manier próbujący zaimponować im swoją opalenizną z solarium i drogim BMW. Jeśli dziewczyny są gorące jak huta szkła, ale przyzwoite, to takich kolesi spławiają szybciej niż Świadków Jehowy. I wtedy wchodzisz ty, cały na biało. Nie jeździsz BMW a Skodą, nie masz Rolexa, bo w ogóle nie masz zegarka, zamiast wyrywać na bezczelność, wyrywasz na osobowość.

Zabierając się za dziewczynę z nie swojej ligi najważniejsze są pewność siebie i przekonanie o tym, że jednak może być twoja. Choć na pierwszy rzut oka będzie przypominała Świętego Graala, to pod opinającą jej boskie ciało kiecką, pod perfekcyjnym makijażem i burzą włosów znajdziesz kobietę, która nie codziennie kąpie się w mleku, nie zawsze chodzi w szpilkach i nie każdego kolesia traktuje z góry. No, chyba, że trafisz na żonę Hollywood. Wtedy po prostu odwróć wzrok i przejdź do innej kandydatki na twoją kolejną byłą dziewczynę.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , ,Back to Top ↑