Praktyczne porady Wyszło: jak poderwać fit laskę?

Opublikowano Styczeń 20, 2016 | przez MB

fitness

W czasach, w których modne jest jedzenie rukoli, chodzenie na crossfit i ćwiczenie z Chodakowską, trudno znaleźć fajną dziewczynę, która nie brzydziłaby się hamburgera, nie liczyłaby kalorii i chciałaby obijać się w niedzielę. Większość lasek teraz jest fit a za takie trzeba zabierać się w specjalny sposób.

Oczywiście najlepiej by było, gdybyś też był fit, bo jeśli przez większość swojego życia nie miałeś do czynienia z siłownią, nie korzystałeś z kalkulatora BMI i nie odżywiałeś się zbyt zdrowo, a w oko wpadła ci wysportowana i wyprężona lalunia, to twoje próby poderwania jej powinny zakończyć się totalną katastrofą. Powinny, ale nie muszą.

Jeśli nie dysponujesz wyraźnymi fizycznymi atutami, to musisz zachwycić ją swoją osobowością. Poczucie humoru, dystans do siebie, oczytanie oraz błyskotliwość powinny być w tym pomocne i wystarczające do tego, aby umówiła się z tobą na pierwszą randkę.

Na samym uroku osobistym jednak długo nie pociągniesz. Jak to mówią, jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Przynajmniej trochę. Kobiety bardzo lubią, kiedy okazuje się im się zainteresowanie i zrozumienie dla ich pasji. Dlatego dopytuj i dociekaj jak najwięcej, nawet jeśli fitness, maratony i kaszę jaglaną masz głęboko w dupie. Na którymś ze spotkań możesz nawet zaproponować, że chętnie dołączysz do niej podczas porannej przebieżki i zabierzesz ją na obiad do baru wege, żeby samemu przekonać się jak to jest wieść zdrowy tryb życia. Wyznaj, że faktycznie trochę się zaniedbałeś i że czujesz potrzebę podrasowania swojego ciała. Taką deklarację fit laska przyjmie z pocałowanie ręki, a może i czegoś więcej.

Jeśli uważasz, że to, o czym napisaliśmy do tej pory, to za duże poświęcenie, na tym etapie lepiej sobie daruj. Prawdziwe wyzwania dopiero przed tobą. Spotykając się z dziewczyną, która jada regularnie co 2,5 godziny i przestrzega zbilansowanej diety, będziesz musiał dowiedzieć się czym są jarmuż, nasiona goji i zupy krem. Z czasem będziesz zmuszony do znalezienia definicji także takich pojęć jak bieg interwałowy, zumba, callanetics oraz Anna Lewandowska.

Im dalej w las, tym więcej drzew. O miejscach spotkań, jakie znałeś do tej pory (kino, kawiarnia, park, teatr, KFC) powinieneś szybko zapomnieć. Randkując z fit laską i chcąc zaciągnąć ją do łóżka, lepiej proponuj targi zdrowej żywności lub godzinkę na siłowni (najlepiej godzinkę na siłowni po targach). Po tak spędzonym dniu będzie nagrzana jak parowy piec. A jeśli wolisz uniknąć tego szwendania się z miejsca na miejsce i mimo wszystko chcesz, by rozchyliła dla ciebie swoje umięśnione uda, to nakłoń ją by choć jeden wieczór spędziła w mieszkaniu i przyrządź jej quiche ze szpinakiem.

Wtedy będzie twoja na zawsze.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑