Praktyczne porady Wyszło: jak stracić kontakt z rzeczywistością?

Opublikowano Marzec 9, 2017 | przez MB

jakóbiak

Wbrew pozorom utracenie kontaktu z rzeczywistością nie jest takie proste. Wymaga ciężkiej pracy, długich przygotowań i wielu godzin spędzonych na wykładach motywacyjnych.

Przede wszystkim musisz mieć histeryczne parcie na zrobienie kariery w mediach. Najlepiej parcie typu Natalia Siwiec. Powinieneś do tego dążyć wszelkimi, koniecznie desperackimi, środkami, takimi jak rozwieszenie CV monstrualnej wielkości przed siedzibą jednej z dużych redakcji i występ w teledysku Budki Suflera.

Po wielu nieudanych próbach zrobienia kariery w mediach, udaj się na swój pierwszy w życiu wykład motywacyjny i zakochaj się we wszystkich bredniach, jakie na nim usłyszysz. Od razu zacznij wcielać je w życie. Zmień wiarę na coaching.

Nie pozwól, aby seria konsekwentnych porażek czegokolwiek cię nauczyła. Za wszelką cenę wymyśl coś, co w końcu przyniesie ci popularność. Najlepiej w Internecie, bo o taką teraz najłatwiej. Żyj w przekonaniu, że sukces udało ci się osiągnąć tylko i wyłącznie dzięki technikom motywacyjnym. Wyklucz działanie przypadku. Bądź w tym bardzo wiarygodny i zacznij swoim fanom robić wodę z mózgu. Zarabiaj na tym szmal. Pozwól, żeby coaching przejął nad tobą kontrolę.

Broń Boże nie spoczywaj na laurach. Po zdobyciu popularności w Internecie postaw sobie kolejny cel, tym razem ten z cyklu „niemożliwe nie istnieje”. Taki, którego nigdy nie zrealizujesz, bo nie masz ku temu żadnych racjonalnych podstaw. Zacznij go sobie wizualizować. Kontakt z rzeczywistością stracisz wówczas, gdy dotrzesz na najwyższy poziom wizualizacji swoich pragnień. Poziom typu Jakóbiak.

Utratę kontaktu z rzeczywistością rozpoznasz po kilku latach spędzonych na tworzeniu absurdalnej mistyfikacji.

Wrzucisz do sieci posty o fałszywej treści, zrobisz selfie z ludźmi, których nie ma i sam sobie udzielisz wywiadu wierząc, że to wszystko ma sens. Zaangażujesz w jej organizację sztab ludzi, jednocześnie dziką satysfakcję zacznie sprawiać ci nabijanie ludzi w butelkę i zbijanie lajków na naiwności internautów. Wytłumaczysz im wtedy, że życie bez marzeń nie ma sensu. Równolegle potrzeba szumu wokół ciebie stanie się tak wielka, że nie cofniesz się przed niczym.

Nawet przed odstawieniem największej szopki w historii polskiego Internetu.

kuń

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , ,Back to Top ↑