Praktyczne porady Wyszło: jak żyć niczym król?

Opublikowano Styczeń 6, 2016 | przez MB

szampan

Cristiano Ronaldo powiedział, że po zakończeniu sportowej kariery pragnie żyć jak król. Piękne marzenie. Jeśli macie podobne, przeczytajcie poniższy poradnik i dowiedzcie się, jak w poprawny sposób wieść królewski tryb życia.

Oczywiście w pierwszej kolejności powinieneś dorobić się fortuny. Niekoniecznie uprawiając sport. Może to być majątek zbity na muzyce, ropie albo nowych technologiach. Jeśli codziennie w twojej kolekcji będzie pojawiała się nowa wyspa, to znaczy, że osiągnąłeś już odpowiedni poziom bogactwa i możesz zacząć żyć jak król.

Bądź jak Richard Branson – przede wszystkim skup się na nieograniczonych przyjemnościach. Zamiast dwóch gałek lodów kupuj sobie pięć, zamiast jechać do spa, kup sobie spa, zamiast kibicować ulubionej drużynie, zostań jej właścicielem. Poszpanuj trochę. Po bułki lataj samolotem, a pod kino podjeżdżaj białą limuzyną. Wybieraj tylko najdroższe samochody i stołuj się w najbardziej wykwintnych restauracjach dając kelnerom sowite napiwki. Kokainę wciągaj tylko z tac podawanych przez karły, a tequilę spijaj wyłącznie z ciał nagich prostytutek.

Bądź jak Jolanta Kwaśniewska. Przy tym całym szaleństwie pamiętaj o dobroczynności. Regularnie przeznaczaj wysokie kwoty na hospicja i schroniska, i zadbaj o to, by dowiedziały się o tym media. Charytatywność nie jest to po, żebyś zrobił coś dobrego, tylko po to, żeby kształtowała twój wizerunek hojnego filantropa. Raz na jakiś czas wybierz się w rodzinne strony, poklep po ramieniu biedne dziecko, przeznacz pieniądze na remont szkoły. Królowie tak robią, bo takie rzeczy dobrze klikają się na Onecie.

Bądź jak Floyd Mayweather Jr. Mając królewskie przywileje i królewski szmal nie zapomnij o rozkręceniu kilku interesów. Najlepiej zainwestuj we własną linię perfum, otwórz sieć restauracji lub stwórz multimedialne imperium. Nie przemęczaj się jednak za bardzo, znajdź sobie ludzi, którzy będą się męczyć za ciebie. Zdecydowanie więcej uwagi powinieneś poświęcać na zakrapiane spotkania z gwiazdami rocka, sławnymi aktorami i politykami.

Bądź jak Donald Trump. Sam zostań politykiem i wystartuj w wyborach na prezydenta. Kto ci zabroni?

korona

Pamiętaj również, że królewski lifestyle jest nie tylko zajebisty, ale także modny. Według Jeremy’ego Scotta, dyrektora kreatywnego włoskiego domu mody Moschino, prawdziwy facet nosi dziś… koronę. Koniecznie wybierz się na jego pokaz. Do korony dobieraj najdroższe, zawsze markowe ubrania. Swój styl zbuduj na połączeniu kreacji Grzegorza Krychowiaka i Kanyego Westa.

Czy po tych poradach nadal dziwisz się, że CR7 chce żyć jak król?

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑