Prezenty dla kogoś, kto ma wszystko? Osiem szalenie przydatnych przedmiotów…

Opublikowano Grudzień 14, 2015 | przez lucky bastard

Najprawdopodobniej każdy z was ma kogoś takiego w najbliższym otoczeniu. Kogoś, kto przeczytał wszystkie najświeższe książki, kto nowe filmy ogląda zawsze na pokazach przedpremierowych i zawsze ma przy sobie najnowszy model iPhone’a. Kto spróbował każdego sportu, wszędzie był i wszystko ma. Znajomość z takimi osobami staje się szczególnie upierdliwa w okresie przedświątecznym, kiedy trzeba im kupić jakiś prezent. Tylko co można takim ludziom podarować?

Spieszymy z odpowiedzią. Nawet ludzie, którzy mają wszystko, z pewnością nie mają jeszcze poniższych rzeczy. Rzeczy, które mogą stanowić idealny wręcz prezent:

Wygaszacz świec


Ten niezwykle przydatny przedmiot służy do gaszenia domowych świec, niezależnie od wielkości, koloru i zapachu. Jak wiemy, nieostrożnie dmuchając na nie możemy ochlapać sobie wszystko wokół woskiem, natomiast używając poślinionych palców istnieje duże ryzyko poparzenia się. Najlepszym i ostatecznym rozwiązaniem tego odwiecznego problemu jest właśnie ów wygaszacz.

Podtrzymywacz kartek


A to niezbędna rzecz przy czytaniu książek. Dzięki temu cudeńku można oddawać się lekturze przy użyciu tylko jednej ręki, natomiast drugą można wykorzystać do picia herbaty lub piwa w puszcze. No właśnie, a skoro o puszkach mowa…

Uchwyt do picia z puszki

Dzięki temu magicznemu urządzeniu piwo lub inny napój dłużej pozostają zimne oraz zmniejsza się prawdopodobieństwo na upuszczenie puszki. Natomiast komfort picia zwiększa się zdecydowanie, a spożywany płyn po prostu lepiej smakuje.

Podtrzymywać herbacianych torebek

Sami znamy setki osób, których największym życiowym problemem są torebki z herbatą, które uporczywie wpadają do napoju. Niektórzy, ze strachu przed tym fatalnym zdarzeniem, potrafią przez cały czas parzenia trzymać torebkę w dłoni. Tymczasem istnieje fantastyczne rozwiązanie tego kłopotu…

Stłukiwacz jajek


Koniec z rozbijaniem jajek o krawędź patelni czy blatu kuchennego. Koniec z brudzeniem rąk i potencjalnym zarażeniem się salmonellą. Od teraz jajka można rozbijać z klasą, w sposób elegancki i bezproblemowy. To powinien być niezbędnik w każdej kuchni.

Okulary do krojenia cebuli


Jedna ze znienawidzonych czynności kuchennych wreszcie została poskromiona. Oto okulary do krojenia cebuli, które nie pozwolą uronić przy tej czynności nawet jednej łzy. Zwróćcie uwagę też na tę przyjemną gąbeczkę, która zapewnia komfortowe użytkowanie. To tylko kwestia czasu, aż powyższe gogle stanę się krzykiem mody i zaczną być obecne również na naszych ulicach.

Automatyczny widelec do spaghetti


To wręcz niewiarygodne, jak czasem można się namęczyć przy spożywaniu długich włoskich klusek. Ból w przedramieniu bywa na tyle uporczywy, że odbiera całą przyjemność z jedzenia. Jednak i ten problem da się rozwiązać, korzystając z powyższego, jakże niezbędnego urządzenia.

Nożyczko-łopatka do pizzy


A skoro jesteśmy już przy jedzeniu – oto rewolucyjny gadżet do krojenia i nakładania pizzy. Bez niego trudno o właściwe i równe podzielenie tej okrągłej pyszności. Kto tego jeszcze nie ma w domu, niech natychmiast pędzi do sklepu.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑