Prognoza tygodniowa dla całego świata

Opublikowano Marzec 30, 2015 | przez Jaskier

Może i nie mamy fejmu wróżbity Macieja, nie jesteśmy też tak popularni, jak jasnowidz z Człuchowa, ale przyszłość przewidujemy z większa precyzją niż wyżej wymieniona dwójka. Dlatego pokusiliśmy się o stworzenie prognozy na najbliższe siedem dni. Co wydarzy się w świątecznym tygodniu, a czego świadkami nie będziemy? Sprawdźcie.

WYDARZY SIĘ:

bhx2tmD

– BBC ugnie się pod wielką presją fanów – a także jeszcze większych pieniędzy – i ogłosi, że Jeremy Clarkson poprowadzi kolejny sezon Top Gear. Stacja podejmie próbę wyjścia z całej sytuacji z twarzą, lecz będzie to próba z góry skazana na niepowodzenie.

– pierwszego kwietnia media w całym kraju zasypią nas megaśmiesznymi wkrętkami. Ktoś poda informację, że Kamil Durczok zostanie twarzą kampanii przeciw mobbingowi, ktoś inny dorzuci do pieca, pisząc, że Robert Lewandowski przejdzie po sezonie do Barcelony, a jeden z tabloidów będzie zapewniał, że w okolicach Radomia pojawiło się UFO i miejscowi właśnie negocjują z zielonymi ludkami. Ubaw po pachy.

– przez cały tydzień będziemy zdezorientowani przez zmianę czasu z zimowego na letni. Kilka razy dojdzie do nieplanowanych nadgodzin, bo ciężko będzie przywyknąć do tego, że wychodzimy z pracy, a na zewnątrz wciąż jest jasno.

– sobotni wypad do kościoła za święconką przemieni się w pokaz mody. Tym razem nasze ciotki zaprezentują kolekcję wiosna/lato, a płaszczyki i buciki, które swoją premierę miały na cmentarzach pierwszego listopada, trafią na strych. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, właśnie trwają ostatnie przymiarki.

– wujek z wąsem zaproponuje kieliszek czegoś mocniejszego do świątecznego obiadu. Po siódmej kolejce rozmowa zejdzie na temat wyborów prezydenckich, która zakończy się odkrywczą konkluzją: „politycy to złodzieje”.

– w jednym z wrocławskich centrów handlowych dojdzie do tragedii. W trakcie wyścigu po przecenioną makrelę, która będzie hitem świątecznych stołów, tłum stratuje przypadkowego przechodnia.

NIE WYDARZY SIĘ:

RFhccMg

– świąteczne podróżowanie pociągami PKP okaże się wielką przyjemnością. Brak przepełnienia, zero opóźnień, przyjazna obsługa, czyste toalety z ciepłą wodą i miękkim papierem, no i najlepsza biała kiełbasa na świecie dostępna w pociągowym warsie.

– Karol Strasburger w specjalnym wydaniu Familiady opowie śmieszny dowcip.

– Polsat ściągnie z anteny „Celebrity Splash” pod pozorem troski o zdrowie psychiczne swoich widzów. W sobotni wieczór zaskoczy wszystkich projekcją filmu o sympatycznym chłopcu, który w wyniku zbiegu okoliczności, zostaje sam w domu.

– maturzyści wykorzystają świąteczną przerwę, by rozpocząć ostatnie, bardzo intensywne przygotowania do egzaminu dojrzałości.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑