Prognoza tygodniowa dla całego świata

Opublikowano Kwiecień 13, 2015 | przez ZP

swiat

Może i nie mamy fejmu wróżbity Macieja, nie jesteśmy też tak popularni, jak jasnowidz z Człuchowa, ale przyszłość przewidujemy z większa precyzją niż wyżej wymieniona dwójka. Dlatego pokusiliśmy się o stworzenie prognozy na najbliższe siedem dni. Co wydarzy się w tym tygodniu, a czego świadkami nie będziemy? Sprawdźcie.

WYDARZY SIĘ:

Magdalena Ogórek zostanie nazwana przez Kubę Wojewódzkiego „gorącym towarem”. Oburzona kandydatka lewicy odniesie się do tego tekstu na swoim profilu na TT. Napisze: „Towar to jest w sklepach na półce, ja jestem po prostu ostrą laską”.

Kazimierz Greń nie tylko zaprzeczy, że sprzedawał bilety w Dublinie, ale pójdzie krok dalej: zacznie przekonywać opinię publiczną, że w ogóle nie było go w Irlandii. – W tym czasie nagrywałem kolejną płytę muzyczną. A tak w ogóle to liczę, że będę reprezentował Polskę na Eurowizji 2016 – powie podkarpacki baron. I zapewni, że jakby co dysponuje VIP-owskimi wejściówkami na ten event.

Producenci filmu „Szybcy i wściekli 7” zapowiedzą, że zostaną nagrane przynajmniej trzy kolejne części serii. Ta decyzja nie zdziwi nikogo, w końcu obraz zarobił w amerykańskich kincach w ciągu 10 dni… 252,5 mln dolarów.

Po tym, jak gwiazdor tego filmu Jaston Statham wyznał, że jest wielkim fanem Agaty Buzek, kolejni znani aktorzy z tej produkcji zaczną pałać miłością do naszych dziewczyn. Vin Diesel powie, że kocha się w Agnieszce Grochowskiej, a Dwayne Johnson wyjawi, iż od lat cieknie mu ślinka na widok Małgorzaty Kożuchowskiej.

NIE WYDARZY SIĘ:

Paweł Kukiz wycofa się z udziału w prezydenckich wyborach. Uzna, że ta cała polityka nie ma sensu i warto znowu skupić się na muzyce oraz filmie. W efekcie zacznie działania mające na celu wprowadzenie do kin drugiej części kultowego acz mocno przeciętnego obrazu pt. „Girl Guide”.

Władze Zakopanego zorganizują konferencję prasową na której przyznają, że Krupówki przez te wszystkie szyldy reklamowe wyglądają bardzo tandetnie, dlatego też wiosną zostaną one zdemontowane. W efekcie flagowy deptak tatrzańskiego miasta stanie się uroczym, dyskretnym miejcem, w którym z rozkoszą zaczną pojawiać się turyści mający uczulenie na kicz.

Kamil Durczok zostanie redaktorem naczelnym Newsweeka. Zastapi Tomasza Lisa, który powie pas, ponieważ zechce skupić się na… bieganiu. – Mam już dużo pieniędzy, jestem sławny, dlatego nie chcę już pracować w mediach. Najważniejszym celem jest dla mnie złamanie trzech godzin w maratonie w okolicach wiosny 2016, dlatego zabieram się za ciężki trening – stwierdzi Lis.

Kultowy warszawski klub Enklawa wyda bezwzględny zakaz wejścia dla wszystkich piłkarzy. Jego władze odmówią jednak podania uzasadnienia tej kontrowersyjnej decyzji. Gdy usłyszą o niej w szatni Legii, po pomieszczeniu od razu rozniesie się głośny szloch.

Kaja Paschalska opuści „Klan”. Powód? – Uznałam, że mam dosyć grania w tym tasiemcu. Chcę poświęcić się czemuś innemu, mianowicie medytacji. Wyjeżdżam do Tybetu – napisze na swoim fanpage’u na fejsie rudowłosa aktorka.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑