Prognoza tygodniowa dla całego świata

Opublikowano Kwiecień 20, 2015 | przez MB

karol

Może i nie mamy fejmu wróżbity Macieja, nie jesteśmy też tak popularni, jak jasnowidz z Człuchowa, ale przyszłość przewidujemy z większa precyzją niż wyżej wymieniona dwójka. Dlatego pokusiliśmy się o stworzenie prognozy na najbliższe siedem dni. Co wydarzy się w tym tygodniu, a czego świadkami nie będziemy? Sprawdźcie.

WYDARZY SIĘ

Michał Witkowski odniesie się do fali hejtu, jaka spłynęła na niego za założenie kapelusza z symbolem SS. – Polska jest zacofana i zaściankowa, nie rozumie konwencji, prowokacji i oryginalności. Poza tym SS to symbol jak każdy inny, jak krzyż, pacyfka albo znaczek Adidasa. W przyszłym sezonie będzie szczytem mody – stwierdzi pisarz, ekscentryk, szafiarz, kosmita.

Po opublikowaniu zdjęć z lekcji tańca na rurze Marta Wierzbicka po raz kolejny podkreśli, że swojej kariery nie chce opierać na seksualności. Podobnie jak sesja dla „Playboya”, upublicznienie fotografii aktorka – że tak pozwolimy sobie zażartować – uzasadni głęboką potrzebą duszy i walką z własnymi niedoskonałościami.

W kolejnym programie Moniki Olejnik gość nie wytrzyma napięcia i rzuci dziennikarkę krzesłem w twarz. Świat mediów zaniemówi z wrażenia, świat polityki zacznie świętować. W sejmowej stołówce bohaterski gość otrzyma jednego kotleta więcej do obiadu.

Po występie u Łukasza Jakóbiaka prezydent Bronisław Komorowski odkryje w sobie medialne zwierzę. Zacznie bywać w kolejnych programach, które będzie dobierał zgodnie z charakterem swojej prezydentury. Najpierw da się zrobić w chuja przez ekipę „Mamy Cię”, udzieli „wywiadu z dupy” Człowiekowi Wardze, a na koniec pojawi się gościnnie w „Warsaw Shore”.

NIE WYDARZY SIĘ

Portal Onet.pl zrezygnuje z plotkarskiego contentu. Właściciele serwisu stwierdzą, że w dzisiejszych czasach pisanie o dupie Maryni się nie sprzedaje i czas by wreszcie komercyjne media zaczęły być wartościowe. Ze strony znikną działy „życie gwiazd” oraz „na luzie”.

Karol Strasburger po raz ostatni poprowadzi Familiadę. Gwiazdor stwierdzi, że po wieloletniej przygodzie z teleturniejem, pragnie przeżyć drugą aktorską młodość. Kopa do dalszej realizacji w zawodzie dała mu bowiem brawurowa rola w „Pierwszej miłości”.

Borys Szyc oświadczy, że teraz bardziej selektywnie będzie wybierał dla siebie role i zacznie odrzucać więcej scenariuszy. – Po niebywałym sukcesie filmu „Dżej Dżej” wreszcie mogę stać się wybredny. Kreacja, jakiej w nim dokonałem, dała mi komfort wyboru i stworzyła mnie jako aktora luksusowego – skomentuje gwiazdor polskiego kina.

Ewa Kopacz rozbierze się dla „Playboya”. Premier polskiego rządu stwierdzi, że póki ma się jędrne i młode ciało, to trzeba iść na całość. Donald Tusk od zawsze uważał, że Kopacz ma co pokazać. Jako że Pani Premier z wykształcenia jest lekarzem pediatrą, sesję zdjęciową zrobiono na tle rozkwitającej na wiosnę polskiej służby zdrowia.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , ,Back to Top ↑