Prognoza tygodniowa dla całego świata

Opublikowano Kwiecień 27, 2015 | przez MB

Joker_bedzie_rola_zycia_6599278

Może i nie mamy fejmu wróżbity Macieja, nie jesteśmy też tak popularni, jak jasnowidz z Człuchowa, ale przyszłość przewidujemy z większa precyzją niż wyżej wymieniona dwójka. Dlatego pokusiliśmy się o stworzenie prognozy na najbliższe siedem dni. Co wydarzy się w tym tygodniu, a czego świadkami nie będziemy? Sprawdźcie.

WYDARZY SIĘ

Po zapewnieniu sobie przez Bayern Monachium mistrzostwa Niemiec i zdeklasowaniu w meczu rewanżowym Ligi Mistrzów FC Porto, Robert Lewandowski po raz kolejny zostanie okrzyknięty najgorętszym nazwiskiem na rynku transferowym. O jego usługi będą ubiegać się kolejne kluby
z najwyższej półki, z Manchesterem United na czele.

Opublikowane w sieci zdjęcie z oficjalnym wizerunkiem nowego Jokera granego przez Jareda Leto w filmie „Suicide Squad” spotka się z falą hejtu ze strony komiksowych purystów. Hejterzy na pewno nie przepuszczą okazji, by dokopać twórcom produkcji i po raz enty wspomnieć genialną kreację Heatha Ledgera, z którą Leto na pewno nie może się równać.

Pierwsza polska edycja Celebrity Splash zakończyła się niesamowicie zaskakującym zwycięstwem Andrzeja Szczęsnego, co oznacza, że w tym tygodniu nie obejrzymy kolejnego odcinka programu. Należy to potraktować jako wielką ulgę dla całego narodu i mieć nadzieję, że Polsat poważnie weźmie pod uwagę wyrzucenie tego formatu  ze swojej ramówki.

Rozpocznie się drugi po sezonie „M jak Miłość” ulubiony sezon Polaków – grillowanie. Janusze, Andrzeje i Grażyny masowo wyjdą na ulice, otworzą piwo i  zaczną konsumować kiełbasę. Zrobi się radośnie, rodzinnie i patriotycznie. Ci, którzy mieszkają za wysoko, by dobrowolnie zwlec się z własnego mieszkania, rozstawią się na balkonach i będą pozdrawiać się wzajemnie przy muzyce zespołu Bajm.

NIE WYDARZY SIĘ

Najbogatszy człowiek na Ziemi Bill Gates ogłosi bankructwo. W oficjalnym oświadczeniu stwierdzi, że cały swój majątek utopił w grach hazardowych, prostytutkach, narkotykach i alkoholu i w ogóle tego nie żałuje. Doskonalenie Windowsa nigdy nie przynosiło mu takiej frajdy i wreszcie czuje się spełniony.

Głośno zapowiadany i komentowany pierwszy w historii przeszczep głowy dojdzie do skutku. Nie okaże się marketingowym blefem ani marzeniem o niebieskich migdałach. Wszyscy krytycy tego pomysłu i każdy niedowiarek odszczekają swoje słowa powątpiewania. Ten tydzień przyniesie rewolucję w dziedzinie medycyny.

Gluten, którego tak bardzo obawiają się hipsterzy i maniacy zdrowego trybu życiu, okaże się taką samą legendą jak Dziadek Mróz i Potwór z Loch Ness. Coś takiego nigdy nie istniało i jest wytworem ekologicznej propagandy, której świat pada ofiarą już od dłuższego czasu.

Ewa Minge zostanie okrzyknięta najpiękniejszą Polką. Autorzy rankingu docenią niezaprzeczalny wdzięk projektantki, a przede wszystkim niezwykłą naturalność jej urody.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , ,Back to Top ↑