Prognoza tygodniowa dla całego świata

Opublikowano Maj 4, 2015 | przez ZP

r-600,0-n-xk2087003tz9Z_magdalena_ogorek_lokatorzy_magda

Może i nie mamy fejmu wróżbity Macieja, nie jesteśmy też tak popularni, jak jasnowidz z Człuchowa, ale przyszłość przewidujemy z większa precyzją niż wyżej wymieniona dwójka. Dlatego pokusiliśmy się o stworzenie prognozy na najbliższe siedem dni. Co wydarzy się w tym tygodniu, a czego świadkami nie będziemy? Sprawdźcie.

WYDARZY SIĘ

Po tym, jak Kate Rozz wyznała publicznie, że ma 500 par butów, inne celebrytki także poczują się wywołane do tablicy. We wtorek Justyna Steczkowska ogłosi, że ma ich siedemset i kiedy będzie pysznić się swoim wynikiem przez ładnych kilkadziesiąt godzin, koło piątku Monika Olejnik poinformuje, że ma okrągły tysiąc sztuk szpilek! By nie było nieporozumień co do jej wiarygodności, wraz z tą informacją wrzuci do sieci fotkę każdej z nich.

Grzegorz Braun oświadczy, że pójdzie w ślady Marcina Mastalerka z PiS i wyjdzie ze studia TVP podczas rozmowy z Piotrem Kraśką. Oczywiście, o ile ktokolwiek z Woronicza zdecyduje się wcześniej zaprosić niszowego kandydata na prezydenta do programu.

Piotr Kupicha napisze na fejsbuku, że „Feel” pracuje właśnie nad nowym, zajebistym singlem. Przy okazji zdradzi też jego tytuł: „Jak diabła jęk”.

Strażnicy miejscy w Warszawie przestaną rozdawać mandaty starszym babciom, które handlują sznurówkami i kwiatami przy stacjach metra. Zamiast tego skupią się na ściganiu pijanych wyrostków, zaczepiających nocą w śródmieściu Bogu ducha winnych przechodniów.

NIE WYDARZY SIĘ

Floyd Mayweather zwoła konferencję prasową, na której oznajmi, że brzydzi się hajsem, dupami i wypasionymi furami. Natępnie przekaże cały swój majątek na biedne dzieci i wyjedzie do Tybetu, gdzie skupi się na sztuce medytacji.

Konfę zwoła też Magdalena Ogórek. Będzie to krótkie acz treściwie wystąpienie:

– Jeśli oddacie na mnie tyle głosów w wyborach, że zostanę prezydentem, to wezmę udział w nagiej sesji dla Playboya.

Po tym wystąpieniu dramatycznie spadną notowania Komorowskiego, Dudy i Kukiza. Za to nowa lwica lewicy będzie mieć w sondażach wyniki na poziomie 50 %.

Edyta Górniak zgłosi swoją kandydaturę do śpiewania polskiego hymnu podczas ceremonii otwarcia Euro 2016 piłkarzy ręcznych.

Liam Neeson zapowie, że rezygnuje z udziału w filmach akcji. Po głębszym zastanowieniu doda, że odchodzi z kina w ogóle, by zająć się… prowadzeniem ciężarówek, czyli robotą, którą wykonywał będąc jeszcze gołowąsem.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑