Pudelek pokazał najbardziej skandalizujący film roku

Opublikowano Marzec 14, 2013 | przez cebulak

 radzimir

 Strona Pudelek.pl przekroczyła dziś naszą granicę dobrego smaku.

Wiadomo, w przeszłości jej dziennikarzom zdarzało się pisać setki mało istotnych, nawet z punktu widzenia fanów szołbiznesu, głupot. Dnia 14 marca roku Pańskiego 2013 padł jednak nowy rekord. Oto na Pudelku pojawiła się pierdoła ostateczna. Coś, czego chyba nie da się już przebić.

Oto portal informuje,  że Radzimir Dębski pali na ulicy.  A następnie pokazuje wstrząsający filmik na którym ów kolo spokojnie stoi sobie z jakąś laską i jara szluga.

Szok.

Stanęły nam rozruszniki w sercach.

Wiemy, że nie tylko my zareagowaliśmy tak emocjonalnie. W Polsce doszło do kilku groźnych wypadków – laski prowadzące auta zwyczajowo odpalały jednocześnie w swoich smartfonach Pudelka i gdy tylko zobaczyły kopcącego Radzimira, z wrażenia hurtowo traciły panowanie nad kierownicą.

A tak serio: dziennikarze Pudelka powariowali – opublikowali filmik na którym nic się nie dzieje, a jego bohaterem jest facet, który niczego jeszcze nie osiągnął.

Jego największe dotychczas „sukcesy”: ładna buzia na którą lecą dupy, tata-znany kompozytor i wygrana na remix piosenki Beyonce. Wow. Takich dokonań to Radzimirowi może pozazdrościć sam Leszek Możdżer.

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑