Rosyjski geniusz znów objawił się światu. Tym razem w postaci podwójnych sraczy

Opublikowano Luty 3, 2014 | przez ZP

Sracz

Chyba nie ma na świecie człowieka, który nie ceniłby sobie intymnych chwil na sraczu. Możliwość puszczania głośnych bąków, poczytania gazetki, sprawdzenia co tam nowego na wyszlo.com, no po prostu zrelaksowania się – to wszystko daje nam domowa toaleta. Publiczna też, przeważnie. Od tej reguły są wyjątki, na przykład… w Soczi.

Ci dwaj dżentelmeni na fotce to słynny biathlonista Martin Fourcade z kolegą, Jeanem Beatrixem. Panowie zapozowali do fotki w Rosji, żeby pokazać światu jakie atrakcje czekają na sportowców podczas igrzysk.

Szczerze to podoba nam się to innowacyjne rozwiązanie. Daje ono uczestnikom imprezy czterolecia wiele możliwości. Przykłady? Proszę bardzo: niemiecki biathlonistka wpada w oko holenderskiej panczenistce. Każde z nich ma w pokoju współlokatora, nie bardzo mogą więc umówić się tam na spółkowanie. Pomni tego faktu udają się do double kibla, w którym jest i przestrzennie, i innowacyjnie. I czysto, w końcu te obiekty powstały niedawno.

Idealne miejsce na szybki numerek, nieprawdaż?

Ale podwójne sracze mogą być przydatne także w innych sytuacjach, na przykład kiedy trzeba będzie przeprowadzić męską rozmowę. Wyobraźcie sobie coś takiego: Piotrek Żyła nie radzi sobie na treningach, a Kamil Stoch łapie stresa, że słaba forma naszego roześmianego celebryty uniemożliwi nam zdobycie medalu w drużynówce. Nie chce jednak gadać z nim przy wszystkich, wybiera więc ustronne miejsce: kibelek. Panowie siadają obok siebie na tronie i pomiędzy jednym a drugim pierdnięciem przeprowadzają poważną konwersację. Prawdopodobnie skuteczną, w końcu nic tak nie scala ludzi jak wspólne ekstremalne doznania.

Dwa kible obok siebie mogą być też przydatne w dużo mniej skrajnych sytuacjach typu: sportowiec wchodzi się odlać, podnosi deskę, a tam… ślady po jakimś chamidle, który zapomniał o sprzątnięciu smoka. Zamiast z obrzydzeniem sikać w ten ohydny, brudny sracz można go po prostu zamknąć i skorzystać na luziku z drugiego.

Genialne w swojej prostocie! Rosjanie nie zaimponowali mi tak bardzo od czasu gdy pokazali światu Kaszpirowskiego.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑