Rzeczy, które mężczyźni robią wyłącznie dla seksu

Opublikowano Grudzień 2, 2013 | przez MB

zakupy

Nie trzeba być profesorem Lwem Starowiczem, by stwierdzić, że u mężczyzn organem odpowiedzialnym za wszystkie decyzje jest kutas.

To on układa strategię. Jest dumnym, małym Napoleonem, który marzy by pobzykać pod piramidami, Trafalgarem, w Berlinie, Paryżu i w Austrii, rozgromić armię pruskich ladacznic i, mimo wszystko, stanąć na wysokości zadania pod Waterloo. Za to na pewno nie chce skończyć na samotnym wygnaniu na Wyspie Świętej Heleny. Organ nieużywany ponoć zanika.

Dlatego fiut roztropnie kontroluje wszystkie poczynania kolesia i wiele rzeczy mężczyźni robią wyłącznie dla seksu.

Dziewczyny, nadszedł czas, by przestać się oszukiwać. Myślicie, że komplementy biorą się w ustach faceta same z siebie? Nic z tego. Pyta to jest rzetelny sufler podpowiadający najlepsze teksty. O zachwycającym wyglądzie, o szczupłej sylwetce, o znakomitej kuchni. Choć swoją pracę zaczyna już dużo wcześniej, na samym początku znajomości.

Zdarzają się marzycielki, które wierzą w to, że podbijający do nich koleś w klubie pragnie dziewczynę poznać, zaprzyjaźnić się, pogadać o zainteresowaniach, posłuchać co kobieta ma do powiedzenia. Bo takie właśnie pozory facet sprawia. Ale to wyłącznie kwestia treningu. Kutas zamęczy Cię do upadłego, jeżeli zbyt długo nie porucha, dlatego wszystkie zagrywki taktyczne faceci mają opracowane do perfekcji. Wiedzą jak mając w dupie gadkę o pieskach i studiach jednocześnie sprawiać wrażenie zainteresowanych i empatycznych.

To samo z uroczystymi kolacjami przy świecach. Te swój urok mają jedynie na początku znajomości, kiedy obie strony związku jedzą sobie z dzióbków i smarują tyłki Nutellą. Lecz nawet już pierwsza okazja, mimo że uwzględniająca nastrój i romantyzm, jest zwyczajnym dążeniem do majtek partnerki. Następne są rutynowym procesem, który ma zapewnić dostęp całodobowy, bez ograniczeń.

Na tej samej zasadzie działa towarzyszenie dziewczynie w trakcie zakupów. Czasami mam wrażenie, że szlajanie się z laską po sklepach z nieskrywaną przyjemnością jest największym darem, jaki mężczyzna może kobiecie zaoferować. Wówczas staje się bohaterem, cierpliwym, wyrozumiałym i silnym (bo ktoś te łachy musi przecież tachać) towarzyszem życia. Facet z takim wizerunkiem ma seks zapewniony dożywotnio. A jak przy tym jeszcze coś na chacie naprawi, to omdlenie totalne. Nogi jak z waty nie stawiają większego oporu.

Do rzeczy, które mężczyźni robią wyłącznie dla seksu, należy oczywiście dorzucić spotkania z anegdotyczną teściową. I choćbyście nie wiem jak zajebiste pornole w życiu widzieli, nie wyobrażajcie sobie w tym momencie seksu z matką Waszej dziewczyny, nie o MILFY się tutaj rozchodzi. Stereotypowa teściowa jest nieprzyjemna, odpychająca, brzydka, gruba, a na dodatek capi.

Każdy trzeźwo myślący absztyfikant niechętnie uczestniczy w spotkaniach z nią, niechętnie z nią rozmawia i niekoniecznie chce się zaprzyjaźnić. Ale jeśli chce zamoczyć, nie ma innego wyjścia. Za taki wyczyn należy się szczególny laur, np. anal.

– A przykładowo opuszczanie deski, zbieranie porozrzucanych skarpet, używanie podkładek pod kieliszki i segregowanie prania? – spyta jakaś niewiasta.

– Też, drogie Panie. Mężczyźni nie robią się schludni sami z siebie. To wszystko dzięki/przez nienasyconego fiuta, pełniącego funkcję narratora dnia codziennego.

W przypadku mężczyzn zaspokajanie popędu to więc tak naprawdę ciężka harówa. Cóż, do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑