She’s really hot. Amerykanie wybrali najseksowniejszą Polkę. U nas całkowicie nieznaną

Opublikowano Maj 7, 2013 | przez Dżordż

Magdalena-Wrobel

Doda? Nie bardzo. Joanna Krupa? A gdzie tam! Amerykański portal The Richest.org wybrał najładniejszą Polkę którą została Magdalena Wróbel. Kto to taki? No właśnie…

Wspomniana strona nie ocieka prestiżem. Nie jest w USA jakimś wyznacznikiem tego co zajebiste, a co nie – jak choćby vanityfair.com – dlatego jej werdyktu nie uznajemy za wyrocznię. Niemniej jednak trzeba przyznać, że… jest trafny. Wróbel to fantastyczna dupa.

Choć może raczej trzeba napisać: atrakcyjna kobieta. Pani Magda ma już 38 wiosen, nie jest pierwszym lepszym podlotkiem, który zaczyna swoją przygodę  w szołbiznesie. Nie, to w świecie mody doświadczona zawodniczka. Współpracowała z największymi markami –  Christian Lacroix, Givenchy, Guy Laroche, Chanel, Valentino czy Christian Dior. Jej zdjęcia zdobiły okładki znanych w każdym kraju kuli ziemskiej pism, jak Cosmopolitan czy Marie Claire. Wróbel była też pierwszą Polką, która wzięła udział w pokazie Victoria’s Secret. Duża rzecz, coś jakby polski piłkarz zagrał w finale Ligi Mistrzów.

Mimo tych wszystkich sukcesów, Magdalena jest w Polsce niemalże całkowicie nieznana (taki Pudelek poświęcił jej jeden tekst!). Zadziwiające.

Nie widziałem jej u Kuby Wojewódzkiego, w Dzień Dobry TVN ani nawet w Tańcu z Gwiazdami. Nie radziła młodym polskim modelkom, jak zrobić karierę, nie udawała śmiesznego amerykańskiego akcentu, niczym Krupa. Nic, zero.

Nie wiem, czy Wróbel po prostu nie lubi ojczyzny, nie ma parcia na regularne występy w naszych mediach, czy też rodzime koncerny medialne uznały, że nie jest im do niczego potrzebna. Naprawdę nie mam pojęcia, jaki jest powód permanentnej nieobecności tej babki w Polsce. Wiem za to jedno: sto razy bardziej wolałbym oglądać w telewizji Wróbel niż setki tych polskich pseudocelebrytów, mających poza granicą kraju mniej więcej taką samą rozpoznawalność, jak listonosz z Otwocka.

Ona przynajmniej osiągnęła coś w skali świata, dlatego warto byłoby posłuchać jej przemyśleń w temacie: co zrobić (albo ewentualnie komu), by w zajść tak daleko. I jak utrzymać się przez lata na topie.

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑