Shot weekendu: Life 24

Opublikowano Maj 30, 2015 | przez MB

life24

Cykl „Shot weekendu” to poradnik alkoholowy, w którym dowiecie się, jakie trunki są aktualnie na czasie i które warto spożywać by wyglądać cool. Poznacie również smaki, które być może dotychczas były dla was zagadką. W tym tygodniu pijemy wygodnie.

Shot: Life 24

Ludzkość jest niesamowita i znajduje rozwiązania dosłownie na wszystko. Nie macie kasy na wydawanie hajsu w barze, wolicie posiedzieć w domu i w przyjemnym gronie opić kampanię wyborczą, nie chce wam się szukać składników do przyrządzenia wyszukanych drinków. Odpowiedzią na wasze nastroje jest Life 24.

Napój dostępny jest w trzech smakach i w trzech kolorach. Na pierwszy rzut oka wygląda na napój izotoniczny i jest niezbyt zachęcający. Wystarczy jednak przyjrzeć  się dokładniej i przeczytać etykietę, by zrozumieć, że właśnie to jest odpowiedź na pytanie „co pijemy w weekend?”.

Wraz z butelką Life 24 należy zakupić odpowiednią do zapotrzebowania ilość wódki. Po powrocie do domu wystarczy dolać ją do napoju i, w zależności od wybranego smaku, otrzymujemy… kamikaze killer, krwistego ognistego albo żarówę. Producenci utrzymują, że baza shotów przygotowana jest tak, że grenadina lub blue curacao są całkowicie zbędne.

Ciekawostką jest to, że butelka ma kształt shakera i jest nim z założenia.

Zwolennikom ostrej najebki i smakoszom mocnych alkoholi szczerze odradzamy. Polecamy za to tym, którzy lubią próbować nowych rzeczy i nie lękają się brzydkich opakowań.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑