Shot weekendu: Platynowa blondynka

Opublikowano Maj 9, 2015 | przez MB

marylin 3

Cykl „Shot weekendu” to poradnik alkoholowy, w którym dowiecie się, jakie trunki są aktualnie na czasie i które warto spożywać, by wyglądać cool. Poznacie również smaki, które być może dotychczas były dla was zagadką. W tym tygodniu pijemy za kobiety:

Shot: Platynowa blondynka

W ten weeked prawdziwi mężczyźni naprawdę wolą blondynki. Na ich cześć powstał specjalny shot, który będzie doskonałym towarzyszem nadchodzących hucznych zabaw.

Do jego przygotowania potrzeba niewiele: 30 ml wódki, 30 ml Malibu i 30 ml soku ananasowego. W takiej kolejności wlewamy składniki do shakera. Lekkie wstrząśnięcie i gotowe. Można rozlać do kielonków lub pić prosto z naczynia.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to, nomen omen, typowo kobiecy drink. Pozory mogą jednak mylić. Malibu i sok ananasowy nie zabijają smaku wódki, wręcz przeciwnie, nawet go podkreślają i pijąc platynową blondynkę można poczuć się jak przy najlepszej życiowej partnerce lub jak na walce bokserskiej – męsko.

Decydując się na tego shota najlepiej jest wznieść toast za kobiety, wtedy wchodzi jak złoto. Potem, przy odrobinie szczęścia, wypadałoby poderwać jakąś cytatą blondynę i spędzić z nią upojną noc.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑