Siedem bohaterek seriali, do których wzdychali chłopcy z lat 90.

Opublikowano Grudzień 1, 2014 | przez MB

Choć w wieku pacholęcym ciężko mówić o chęci przelecenia laski, to z całą pewnością można stwierdzić, że coś zaczyna już wówczas drgać. I o tym drganiu właśnie jest poniższy tekst. O pierwszych zauroczeniach i o pierwszych nieśmiałych erotycznych fantazjach. O tematach pierwszych męskich rozmów i o pierwszych erekcjach. Krótko mówiąc, wymieniamy siedem powodów, dla których chłopcy w latach 90. oglądali seriale.

1. Xena („Xena: wojownicza księżniczka”)

xena

Do dziś nie wierzymy, że tak wyuzdany serial leciał w najlepszym paśmie antenowym dostępnym dla widza w każdym wieku. Xena była wampem i prawdziwym wulkanem seksu. W dodatku jedną z amazonek, którym nieobce były akty lesbijskiej miłości. Nosiła kuse stroje i dominowała nad facetami. Zakochiwała się i flirtowała. Często wykorzystywała mężczyzn do własnych celów. Eksponowała biust, tyłek oraz świetną figurę. Była zabójczo gorąca. Jesteśmy pewni, że dzięki niej niejeden nastolatek w trakcie pewnego popołudniowego seansu poznał smak masturbacji.

2. Wszystkie ratowniczki „Słonecznego Patrolu”

słoneczny patrol

System oglądania „Słonecznego Patrolu” przez chłopaków przypominał system oglądania internetowego porno. Ważne były tylko momenty. Ratowniczki biegnące wzdłuż plaży w slow motion, ratowniczki kąpiące się w Słońcu, ratowniczki przebierające się w szatni, ratowniczki powoli wynurzające się z wody. Falujące biusty i pośladki, rozwiane na wietrze włosy, namiętnie układane wargi. Prym wiodła oczywiście Pamela Anderson, ale nie wolno zapominać o Carmen Electrze, Yasmine Bleeth, Nicole Eggert czy Erice Eleniak. Każda ze sporymi zasługami i sporymi aktorskimi atutami. W pewnym momencie zagęszczenie lasek było tak duże, że ciężko było wybrać swoją ulubioną.

3. Scully („Z Archiwum X”)

scully

Och, Scully…

4. Nikita („Nikita”)

nikita

Bohaterka dla nieco starszych chłopców. Dla tych, którzy mieli już za sobą pierwsze pójście w ślinę, kilka wypadów na pizzę w damskim towarzystwie i potajemnie przeglądane świerszczyki. Tzw. ostra laska. W skutek serii zdarzeń stała się pracownikiem tajnej organizacji antyterrorystycznej i maszyną do zabijania. Zdarzało się, że w akcji to i owo jej się odsłoniło, a ramiączko nie zawsze było na swoim miejscu. Kocie spojrzenie, obcisłe spódniczki i buty na obcasie. Jednym słowem, kusicielka.

5. Donna („Różowe lata 70.”)

donna

W przeciwieństwie do bohaterki powyżej, Donna była idealną nastolatką, dziewczyną z sąsiedztwa przeżywającą podobne uczuciowe rozterki, co my. Była przy tym równą laską, z którą można było konie kraść i wino pić. Jednocześnie bardzo atrakcyjna, wysoka, o płomiennie rudych włosach i wydatnym biuście. Bystra, stała emocjonalnie, wiedziała, czego chce. Każdy chciał mieć właśnie taką dziewczynę. Nie było wtedy mowy o rozwiązłości i skakaniu z kwiatka na kwiatek. Dlatego puszczalska Jackie zawsze schodziła na drugi plan.

6. Doktor Quinn („Doktor Quinn”)

quinn

Mając naście lat skrót MILF mówi jeszcze stosunkowo niewiele. Bardziej kojarzyć się może z rodzajem gry komputerowej. Dojrzałe kobiety działają jednak na młodych mężczyzn niezależnie od stanu ich świadomości. Dlatego niejednokrotnie chłopcy zakochują się w swoich nauczycielkach albo nie dają się wyrzucać z domu, gdy do starszej siostry przychodzą psiapsióły. Doktor Quinn, choć zapięta była po samą szyję, miała w sobie coś uwodzicielskiego. Stanowiła kwintesencję kobiecości.

7. Winnie Cooper („Cudowne lata”)

winnie

 

winnie 2

Bez wątpienia była fajniejsza i śliczniejsza, niż wszystkie koleżanki z podwórka. Mądra, ale nie kujon, bardzo dziewczęca i urocza. To z nią każdy młodziak chciał przeżyć pierwszy pocałunek. Z sezonu na sezon stawała się dojrzalsza, a chłopakom po głowie zaczęły chodzić inne rzeczy niż całowanie. Nikt nie miał wątpliwości, że wyrośnie na piękną kobietę.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑