Śpiewa, gra i… świeci cyckami. Poznajcie Jess Greenberg

Opublikowano Wrzesień 2, 2013 | przez MB

Jess

Czy jest utalentowana? Średnio. Czy dobrze gra gitarze? Podstawy ma opanowane. Czy jej filmiki są dobrej jakości? Raczej nie. Czy ma fajne cycki? Oj tak!

Dzięki kusym bluzkom i stanikom z push upem robi oszałamiającą karierę w Internecie będąc jej nową sezonową gwiazdką. Sezonową, bo prędzej czy później pojawi się jakaś dziunia z jeszcze lepszymi buforami.

Zanim to jednak nastąpi Internetowi onaniści będą spuszczać się nad Jess Greenberg. Na Facebooku ma w tej chwili już 126 tysięcy fanów. A Pani Jess najwyraźniej jara się tym jak filatelista znaczkami regularnie wypuszczając nowe covery. A to Red Hot Chili Peppers, a to Daft Punk, czasem AC/DC, czasem Oasis, Beyonce a nawet Carly Rae Jepsen. Ewidentnie stara się więc trafić do jak najszerszego grona napalonych odbiorców.

Niektórzy chcą się z nią żenić, inni tylko przelecieć, a wielu wystarczają trzy minuty przed YouTubem. Błyskotliwa kariera Panny Greenberg, którą z pewnością będziemy śledzić. Z takim możliwościami wyda płytę w przeciągu roku.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑