Szalona dekada aktorów, którzy zachwycali w „Przyjaciołach”

Opublikowano Maj 5, 2014 | przez ZP

friends

Właśnie minęło 10 lat odkąd zdjęto z anteny jeden z najwspanialszych seriali w historii, mianowicie „Przyjaciół”. Co złego i dobrego przydarzyło się bohaterom tego kultowego obrazu od tego czasu?

1. Courteney Cox

cox

Kariera: zagrała w dwóch naprawdę przyzwoitych serialach: „Dirt” oraz „Cougar Town”. Szczególnie ten drugi zdobył serce publiczności – opowiadał o perypetiach dojrzałej kobiety, wychowującej samotnie syna, uwielbiającej wino i szukającej miłości. Brzmi poważnie, ale uwierzcie – to naprawdę dobra komedia, boki zrywać.

Związki: w zeszłym roku rozwiodła się z Davidem Arquette, z którym była związana od 1999 roku. Obecnie spotyka się z niejakim Johnnym McDaidem, członkiem kapeli Snow Patrol.

Skandale: kiedy była jeszcze szacowną małżonką pana Arquette, dała złapać się na gorących wakacjach z Joshem Hopkinsem, czyli aktorem, który w rzeczonym „Cougar Town” w pewnym momencie zostaje… partnerem Cox.

2. Lisa Kudrow

kudrow

Kariera: aktorka, która z takim wdziękiem wcieliła się w rolę głupawej acz sympatycznej Phoebe, nie podbiła świata filmu po „Przyjaciołach”. Owszem, trochę występowała, m.in. w serialach „The Comeback” i „Web Therapy”, ale umówmy się – nie były to dzieła o których ludzie mówiliby w tramwajach.

Związki: Lisa to jak na Hollywood niespotykanie monogamiczna osoba. Od 1995 roku ma tego samego męża, niejakiego Michela Sterna. Oczywiście istnieje możliwość, że tak naprawdę to bigamistka, kochająca orgie, ale nawet jeśli tak jest, to zręcznie się z tym kryje.

Skandale: hm, brak. Najbliżej jakiegokolwiek skandalu była wtedy, gdy w serialu… „Scandal” zagrała panią kongresman.

3. Jennifer Aniston

jennifer-aniston-9541

Kariera: zagrała w paru kiepawych filmach, o których chciałaby jak najszybciej zapomnieć, że wspomnę tu o „The Bounty Hunter”, „Wanderlust” i „Love Happens”. W 2013 wreszcie udało jej się wziąć udział w produkcji, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem właściwie na całym świecie, w Polsce również. Chodzi o „We’re the Millers”, w którym urodzona w 1969 roku Jenny wcieliła się w rolę… striptizerki. Byłem w kinie, widziałem, polecam. Dużo śmiechu, a i ciałko Aniston całkiem niezłe, żeby nie powiedzieć fajne!

Związki: Jennifer, inaczej niż Lisa, uwielbia mężczyzn. W ostatnich latach na liście jej miłosnych podbojów znaleźli się m.in. Vince Vaughn, John Mayer, Paul Sculfor, Orlando Bloom i Gerard Butler. Przyznacie, że to zestawienie może robić wrażenie. I dowodzi też, że kobieta dojrzała ma większe potrzeby seksualne niż klasa licealistek razem wzięta.

Obecnie Amerykanka sypia z niejakim Justinem Therouxem, ponoć scenarzystą i aktorem. Chyba zaangażowała się w ten związek, para jest bowiem zaręczona.

Skandale: był taki jeden, „drobniusi”, kiedy to Angelina Jolie „ukradła” Aniston jej męża Brada Pitta. Nie ma chyba osoby na naszej planecie, która nie słyszałaby o tym wydarzeniu. Serio, o tej zdradzie pisano chyba nawet więcej niż o obecnej sytuacji na Krymie.

4. Matt LeBlanc

leblanc

Kariera: mnie zachwycił w serialu „Episodes”, w którym zagrał… samego siebie. No, może nie do końca – LeBlanc stworzył tam bowiem postać zadufanego w sobie gwiazdora, a ja naiwnie wierzę, że nie jest aż takim dupkiem, jak w tym obrazie. Tak w ogóle polecam wam gorąco tę produkcje, Matt gra w niej główną rolę wraz z dwojgiem sympatycznych brytyjskich aktorów, których nazwisk nie pomnę, ale są zabawni. Tak bardzo jak śmieszni mogą być angielscy scenarzyści, rzuceni do Hollywood, aby tam pracować nad serialem – ostatnie zdanie to właśnie początek fabuły „Episodes”.

Związki: w 2006 rozwiódł się po trzech latach pożycia z byłą modelką Melissą McKnight. W jej buty szybko wskoczyła Andrea Anders, którą poznał na planie mocni średniego serialu „Joey”. Para spotyka się do dziś.

Skandale: w 2005 i 2006 tabloidy sporo pisały o jego umierającym małżeństwie. Hitem w tym czasie był wypad LeBlanca do… klubu ze striptizem w Vancouver. Chłop potraktował go jako miły przerywnik w wycieczce motocyklowej, na którą wybrał się z kumplami. – Striptizerki były wszędzie wokół, niesamowite – wspomina ów trip Matt.

5. Dawid Schwimmer

 schwimmer

Kariera: odtwórca roli ciapowatego Rossa nie błysnął w minionej dekadzie specjalnie ani w kinie, ani w serialu, udało mu się za to zadebiutować na… Broadwayu., w sztuce pt. „The Caine Mutiny Court-Martial”.

Związki: tu też próżno szukać sensacji. W 2010 roku Schwimmer poślubił brytyjską fotograf Zoe Buckman, z którą do dziś tworzy szczęśliwą parę. Czyli jednak istnieje jakieś życie po Rachel…

Skandale: spokojny z reguły Dawid wkurzył swoich sąsiadów z East Village, kiedy to wyburzył usytuowaną tam kamienicę, którą lubili. Dwa lata później na płocie okalającym ruiny budowli ktoś napisał „Ross is not cool”…

6. Matthew Perry

perry

Kariera: podobnie jak Schwimmer, po „Przyjaciołach” Matthew nie rzucił widzów na kolana. Jego role w takich serialach, jak „Studio 60 on the Sunset Strip,” “Mr. Sunshine” i “Go On” raczej nie zapadły na dłużej w pamięć miłośników amerykańskich produkcji. Perry nie zastrzelił też widowni swoim występem w filmie „17 Again” u boku idola małolatów Zaca Efrona. Chandler nie zraża się jednak niepowodzeniami i pracuje obecnie nad tym, by wyprodukować remake słynnego „The Odd Couple”, w którym widzów czarowali znakomici Jack Lemmon i Walter Matthau.

Związki: w latach 2006-12 spotykał się ze słodką amerykańską aktorką Lizzy Caplan. Dwanaście lat młodsze dziewcze zapragnęło w końcu zalegalizować związek, na co Perry nie miał ochoty, dlatego para powiedziała sobie „bye bye”.

Skandale: trzy lata temu Perry w nietypowy sposób obwieścił światu, że udaje się na odwyk (był uzależniony od leków oraz alkoholu): – Proszę zabawcie się moim kosztem w Internecie na całym świecie i zróbcie sobie ze mnie żarty. Zasłużyłem.

Tekst napisany na podstawie artykułu NY Post.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , ,Back to Top ↑