Sześciu największych freaków ostatnich dni

Opublikowano Październik 20, 2014 | przez Pato

Edward-Smith

W minionym tygodniu można było odchamić się na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Większość z nas zamiast ambitnymi produkcjami jara się jednak plotkami i nie ma sensu udawać, że jest inaczej. Pomyślałem, że dzisiaj nie będę zawracać głowy kolejną recenzją filmu lub książki, a wezmę na celownik brukowce. Poniżej creme de la creme głupoty. Sześciu największych freaków, o jakich dowiedziałem się z ostatniej prasówki.

To zawsze działa tak samo. Środowe popołudnie, stoisz w kolejce po zakupy, a metr dalej w gazecie widzisz tytuł o gościu, który uprawia seks z samochodami. Podobno to jakaś mechanofilia. Jeszcze gorzej, gdy zajrzysz do Internetu. Bo tutaj poza tytułem zaatakuje cię jakiś film. W moim przypadku – film z pastorem, który namawia ludzi do jedzenia trawy. No i tak to leci. Dzień po dniu możesz stworzyć w ten sposób listę totalnych wykolejeńców, którzy nawet jeśli są w połowie zmyśleni, to tworzą razem idealny obraz współczesnej brukowej patologii.

1. Lucyfer z Rosji. A raczej jego matka, która wymyśliła, że nazwie noworodka… Lucyfer. – To był piekielny poród – wybełkotała. News z krainy Putina.

2. Sean Johnson z Florydy. W brukowcach nazwany gościem, który posuwał zabawkę w postaci konia. 19-latek został nagrany w jednym ze sklepów, a news rozprzestrzenił się po Stanach. Chłopak wyszedł z więzienia po wpłaceniu kaucji 1,5 tys. dolarów.

3. Pastor szaleniec. To ten, który kazał ludziom jeść trawę. Teraz bawi się w Jezusa w Kanie Galilejskiej i opowiada, że przemienia benzynę w napój kokosowy. Akcja dzieje się w RPA. W Internecie są filmy, jak ludzie piją benzynę, ale chyba sobie darujemy te obrazki.

4. Edward Smith z Waszyngtonu. Czyli facet, który w brytyjskim programie „The Morning” powiedział, że wyruchał w życiu 700 samochodów. Swój pierwszy raz odbył z autem sąsiada.

5. Luis Martin Rocha z Meksyku. Facet, który trafił do Internetu, bo wycelował pistolet w swojego kilkumiesięcznego siostrzeńca. Zdjęcie obiegło Internet, prasa ruszyła z tematem, a on na końcu przyznał, że to tylko zabawa…

6. 10-latek z Pensylwanii. Chłopaczek opiekował się staruszką, a gdy ta na niego nawrzeszczała, zaczaił się na nią od tyłu i zatłukł ją na śmierć. Rozprawa 22 października. Podobno mały zwyrodnialec ma być sądzony jak dorosły.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑