Szok! Wenezuelska piękność zamordowana na drodze

Opublikowano Styczeń 8, 2014 | przez ZP

Spear

Była młoda, piękna, popularna i majętna. Zginęła w naprawdę strasznych okolicznościach. Poznajcie historię byłej miss Wenezueli – Moniki Spear.

W 2004 roku wygrała wybory na najładniejszą kobietę w kraju. Od tego czasu jej rozpoznawalność znacząco wzrosła. A że była nie tylko ładna, sympatyczna i uśmiechnięta, ale jeszcze w miarę utalentowana, zatrudniono ją do grania w serialach.

Spear prowadziła więc dosyć ekscytujące życie, które przerwano dwa dni temu, kiedy wracała z wczasów ze swoją pięcioletnią córeczką i byłym mężem.  Monica jechała samochodem, który nagle zatrzymał się na skutek pęknięcia dwóch opon pod które prawdopodobnie z premedytacją podłożono coś ostrego. Chwilę później auto zostało… ostrzelane. Scena rodem z filmu gangsterskiego skończyła się tragicznie – dorośli zmarli, a przeżyła tylko ich pociecha, która miała „zaledwie” ranną nogę.

Niestety, ale takie wydarzenie to w Wenezueli… nic szczególnego. Kraj ów zajmuje bowiem piąte miejsce na liście tych, w których dochodzi do największej liczby morderstw. W tej sytuacji nie może dziwić, że wielu ludzi boi się opuszczać po zmroku swoje mieszkania.

Władze poinformowały o tym, że zatrzymano pięciu mężczyzn podejrzanych o dokonanie napadu. Choć to może złe słowo – powinienem raczej napisać chłopców, ponieważ większość z nich miała 18 lat lub mniej…

Tragiczne, że ludzie w tak młodym wieku są w stanie dopuścić się potwornej zbrodni.

Po tym wydarzeniu władze Wenezueli zadeklarowały, że chcą znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa w kraju. W tym celu prezydent Nicolas Maduro już dziś spotka się z gubernatorami oraz burmistrzami najgroźniejszych miast w jego państwie.

Oby nie było to tylko tanie zagranie pod publiczkę związane ze śmiercią celebrytki, oby „ofiara” Moniki nie poszła na marne i była zaczątkiem wielkich zmian w tym południowoamerykańskim kraju. Albowiem tylko prawdziwe trzęsienie ziemi może sprawić, że Wenezuela nie będzie rajem dla zwyrodnialców…

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑