Szukasz pomysłu na niebanalne oświadczyny? To koniecznie przeczytaj ten tekst

Opublikowano Luty 16, 2015 | przez Pato

634824360161689203

Najdziwniejsze oświadczyny w historii. Tego jeszcze nie opisywaliśmy. A uwierzcie, że jest z czego się pośmiać:

1. – Chciałem sprawdzić, czy będzie mnie kochać aż do śmierci – wyjaśnił niejaki Aleksiej Bykow z Omska, który wynajął kaskadera i scenarzystę, a potem upozorował własną śmierć. Gdy dziewczyna przyjechała na miejsce, był cały we krwi. A potem jakby nigdy nic… wstał. Na kolanach, w bandażach, cały zalany sztuczną krwią poprosił o rękę. I wygrał. Freak trafił na freaka, bo laska, niejaka Irena, oświadczyny przyjęła.

2. Ta historia mogła się wydarzyć tylko w Azji. To tam mają fioła na punkcie technologii, ale żeby w ten sposób się oświadczać? Załamka. Facet kupił 99 iPhone’ów i ułożył je na chodniku, tworząc z nich serce. Stanął po środku, uklęknął. Zrobił to samo, co trup powyżej, ale w odróżnieniu od niego niczego nie ugrał. Ha! Los to figlarz.

Aha, rachunek za komórki wyniósł 82 tysiące dolarów.

3. Znacie romantyzm holenderski? No to zaraz poznacie. Wystarczy pół litra, fantazja pijaka i ciężarówka z dźwigiem. Pewien podchmielony Holender chciał za jej pomocą zapukać do okna narzeczonej, ale niestety w pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli, a ramię dźwigu wbiło się w ścianę szeregowca. Nie było więc ani kwiatów, ani pierścionka. Ewakuowano w sumie sześć rodzin, a zakochana para… zwiała do Paryża. I tam, już bez dźwigu i innych niespodzianek, dokończyła ceremonię. Kolejna historia freaka, która kończy się happy-endem.

4. Żeby jednak nie było, że fantazję mają tylko za granicą, to teraz historia z Polski. Ze Swarzędza. Pewien strażak poprosił kilku kolegów z miejscowej OSP, żeby wbiegli z nim po klatce schodowej i wparowali do domu z… wężem. Sceny jak przy poważnym pożarze, a chodziło tylko – albo aż – o serce wybranki. Nie wiemy po co w tej akcji tyle ludzi, ani w ogóle po co ten cały wąż. Wiemy za to co innego: gdy cała ekipa wparowała do domu, romantyk upuścił sprzęt gaśniczy i wyciągnął z kieszeni pierścionek. Kobieta oniemiała z wrażenia.

Jego wąż przechylił szalę.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑