Tak wygląda samochód dla miliarderów

Opublikowano Marzec 7, 2015 | przez MB

lagondas

W 2014 roku Aston Martin zapowiedział wypuszczenie fury dla śpiących na kasie szejków. Słowa dotrzymał. Zaprezentował Lagondę Taraf.

Eleganckie wnętrze, skóra oczywiście pikowana, nadwozie z włókna szklanego, naturalnie klimatyzacja, nowoczesny design, opcja personalizacji wnętrza, przepiękna linia i fachowa ręczna robota pracowników najlepszych zakładów. Bogacze powinni być zachwyceni.

Silnik 6.0 V12 o mocy 550 KM i maksymalna prędkość 281 km/h. Przy takich parametrach serce bije silniej każdemu miłośnikowi motoryzacji. Niestety, przeciętny Kowalski raczej Lagondy Taraf sobie nie sprawi. Co innego Roman Abramowicz albo Jan Kulczyk. Aston Martin swoje najnowsze cacuszko wycenił na 1,7 mln dolarów. Naturalnie z myślą o dystrybucji na Bliskim Wschodzie i w Azji, bo przecież tam właśnie jest największa wylęgarnia dzianych ludzi.

Samochód już teraz cieszy się dużym wzięciem, ale żeby było bardziej luksusowo, maszyna ukaże się w deluxe edition. Firma wyprodukuje tylko dwieście sztuk swojej hiperekskluzywnej limuzyny. W dodatku rzuci ją jeszcze tylko na rynek amerykański, brytyjski i do Afryki Południowej.

Styl, zawrotna prędkość, poczucie elitarności i luksusu (słowo „taraf” oznacza właśnie luksus) to coś, co najbogatsi ludzie na świecie kochają z całego serca. Dlatego Lagonda Taraf z pewnością trafi w ich gusta i stanie się ich ulubioną zabawką 2015 roku.

My tymczasem będziemy ślinić się przed ekranami.

lagonda 3

lagonda 2

lagonda 5

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑