Technologia, kreatywność, humor i pomysł = ciepły uśmiech w poniedziałkowy wieczór

Opublikowano Wrzesień 30, 2013 | przez Gofrey

jajcarze

Co powstanie z osobliwego połączenia najnowszych zdobyczy technologii, umiejętności specjalisty od Photoshopa, sporej dozy kreatywności, niezłego poczucia humoru i genialnego pomysłu? Jeden z najlepszych dowcipów z serii „ukryta kamera”, jakie kiedykolwiek było nam dane obejrzeć.


To nie kolejny numer, gdzie obserwujemy z ukrycia reakcję ludzi na ekshibicjonistę lub wyskakującego z szafy klauna. To nie wkrętka, po której zostaje wyłącznie głupkowaty uśmieszek albo beznamiętny wyraz twarzy. Tym razem to coś o wiele bardziej wartościowego, żart, który zarówno wkręcanym, jak i obserwującym wkręcanych wrzuca na twarz ciepły uśmiech. W sam raz na relaks po pierwszym dniu pracy w tym tygodniu. „Photoshop live – street retouch prank”, czyli niespełna trzyminutowy poradnik, jak powinno się wycinać dowcipy z udziałem ukrytej kamery.

 

Dla nas bomba. Szczególnie zawstydzony uśmiech dziewczyny, która na plakacie dała buziaka ziomkowi z przystanku. Może jednak damy radę przeżyć poniedziałek bez warczenia na cały świat.

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑