Test Wyszło: prezenty walentynkowe dla pań na ostatnią chwilę

Opublikowano Luty 5, 2016 | przez MB

walentynki

Panowie, już wkrótce walentynki. Pomysłów na prezent możecie mieć tysiąc albo dziesięć tysięcy, ale the best of walentynkowych podarunków dla pań jest zawsze taki sam. Jeśli przyjdzie wam robić prezent na ostatnią chwilę, warto do niego sięgnąć. Każda pozycja ma jednak swoje plusy i minusy.

Biżuteria

Prezent z grupy bardzo ekskluzywnych i sprawiających przyjemność pod każdą szerokością geograficzną niezależnie od wieku, wykształcenia i narodowości kobiety. Właściwie mógłby być prezentem idealnym, gdyby nie jeden drobny haczyk. Wybierając naszyjnik, bransoletkę lub kolczyki łatwo jest przestrzelić i nie trafić w gust tej, którą chcemy obdarować, a co za tym idzie utopić kupę szmalu w błocie. Zanim przystąpimy do zakupu, najlepiej zatem zrobić research, przejrzeć kilka katalogów lub popytać koleżanek. Niestety, decydując się już na biżuterię trzeba być przygotowanym na to, że byle czym się nie wykpimy. Kobiety oczywiście lubią jak prezent się błyszczy, ale musi być też gustowny, w dobrym smaku i pasować do torebki. Dla faceta ciężkie zadanie, ale do wykonania.

Ocena: 3,5/5

Słodycze

Prezent z grupy ryzykownych. Z jednej strony prawie każda laska jest na diecie i unika słodkości jak ognia, ale z drugiej żadna nie pogardzi tabliczką czekolady, kubełkiem lodów albo Snickersem. Z jednej wiele lasek wkurwi się na to, że zgłupieliśmy i chcemy je utuczyć i otruć, a z drugiej te same laski wszamią te słodycze równo oglądając odcinek „Seksu w wielkim mieście”. Poza tym podarowanie ciastek, czekoladek lub Rafaello to pójście po linii najmniejszego oporu i dowód na to, że do wyboru prezentu w ogóle się nie przyłożyliśmy. Słodycze mogą więc zostać potraktowane jak tzw. prezent na odwal. Niekorzystne pierwsze wrażenie nie zmieni jednak tego, że wieczorem, gdy nie będziemy patrzeć, tajemnicze moce pochłonął je aż im się uszy będą trzęsły i wszystko na pewno pójdzie w cycki.

Ocena: 2,5/5

Kolacja

Prezent z grupy romantycznych i dających spore możliwości. Zapraszając kobietę w walentynki do dobrej restauracji możemy łatwo sprawić, że poczuje się wyjątkowo. Szczególnie, kiedy tego typu wypady należą do rzadkości. Możliwość założenia eleganckiej sukienki i nałożenia na siebie ulubionych perfum sprawią jej dużo radości, a smaczne jedzenie, wino z najlepszego rocznika i nastrojowa muzyka momentalnie zauroczą. A jeśli jeszcze jej mężczyzna będzie wyglądał jak milion dolarów, zachowywał się szarmancko i wykaże się obyciem, znajdzie się w siódmym niebie. Kolacje to zdecydowanie jednej z najlepszych prezentów na ostatnią chwilę, który można szybko i łatwo zaaranżować sprawiając partnerce przyjemność.

Ocena: 4/5

Seks

Prezent z grupy na każdą okazję i typu koło ratunkowe. Jako że seks jest podarunkiem naprawdę na ostatnią chwilę, taką, w której o walentynkach przypominamy sobie dopiero przeglądając w pracy Facebooka, powinien to być seks absolutnie niesztampowy, niecodzienny i nieziemski. Wtedy będzie najlepszym prezentem, jaki kobieta mogła sobie tego dnia wymarzyć. Najlepiej pozwolić dziewczynie na spełnienie każdej najbardziej ekscytującej, wyuzdanej, brudnej i grzesznej fantazji i porządnie ją zerżnąć. Tak, żeby zapamiętała ten seks do końca życia albo przynajmniej do kolejnych walentynek. W naszym teście walentynkowych prezentów dla pań seks oficjalnie zajmuje pierwsze miejsce.

Ocena: 4,5/5

Coś osobistego

Prezent z grupy badziewnych i typu tonący brzytwy się chwyta. Pisząc „coś osobistego” mamy na myśli na przykład ramki ze wspólnym zdjęciem, kubki z nadrukowanym sercem, podręczny kalendarz w bajeczny wzorek lub ręcznie wykonane ozdoby i wydziergane rękawiczki. Wręczając jeden z tych wspaniałych gadżetów powinniście spodziewać się tylko i wyłącznie jęku zawodu i rozczarowania w oczach obdarowywanej. Po takie gówno wstyd sięgać nawet mając nóż na gardle.

Ocena: 2/5

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑