Tiger Woods chce znów wziąć ślub z kobietą, którą zdradził – i gotów jest zapłacić 350 milionów dolarów

Opublikowano Styczeń 19, 2013 | przez Redakcja

tiger_woods

Zawsze się zastanawiałem: czy gdybym był miliarderem, przejmowałbym się milionami? Te kwoty i tak są przecież na tyle absurdalne, że kilkaset  milionów w tę, czy we w tę, nie powinno robić znaczenia. Generalnie, od momentu, kiedy masz 10 milionów dolarów, i tak możesz nie stresować się już niczym w życiu. Z głodu nie umrzesz, robisz, co chcesz.

Podobnie chyba myśli Tiger Woods, który według National Enquirer (to taki amerykański Fakt) chce poślubić ponownie swoją byłą żonę, Elin Nordegren. Jeśli przespaliście ostatnie kilka lat w jaskini, przyda Wam się przypomnienie, że wzięła ona z nim rozwód, ponieważ na jaw wyszły jego liczne romanse (dwanaście, jeśli wierzyć Wikipedii).

Aby zabezpieczyć się przed byciem zdradzoną ponownie, Elin stawia warunek: umowa przedmałżeńska, w której za udowodnioną zdradę Tiger miałby zapłacić karę w wysokości 350 milionów dolarów.Woods jest warty około 600 milionów dolarów i podobno się zgadza.

Jak się domyślam, poznał przez ostatnie lata starą prawdę: możesz mieć każdą modelkę świata, ale bez miłości szczęścia w życiu nie będzie.

Albo – po prostu już się wyszalał

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑