To chore czasy. Żeby zostać sławnym, nie trzeba umieć kompletnie nic

Opublikowano Luty 5, 2013 | przez Dżordż

panidomu2

Posegregowała warzywa w sałatce, ponieważ panował w niej chaos. Przywróciła porządek obrad w sejmie. A na końcu odmówiła firmie, która proponowała jej 350 tysięcy złotych za reklamę szamponu do włosów gdyż uznała, że to za mało. Tak przynajmniej donosi „Super Express”.

Jeśli informacje gazety są prawdziwe, jeżeli Małgorzata Rozenek alias Perfekcyjna pani domu rzeczywiście powiedziała „nie”, oznacza to jedno: żyjemy w chorych czasach.

W chorych, dlatego że ktoś w ogóle wpada na pomysł, żeby babka, chodząca po domu w takich rękawiczkach jakby zaraz miała zbadać komuś prostatę, została gwiazdą reklamy. W chorych, ponieważ ona ma jeszcze czelność ją odrzucić licząc zapewne, że dostanie więcej hajsu.

Dawniej żeby być sławnym trzeba było potrafić coś wyjątkowego. Ładnie śpiewać, wzruszająco grać w filmach, pisać inspirujące ludzi książki. Dziś można zostać rozpoznawalnym z byle jakiego powodu. Straszne.

Czekam aż celebrytą zostanie bezdomny, który w cyklu programów pt. „Jak przetrwać na ulicy” pokaże gdzie w Warszawie można się publicznie wyszczać, żeby nie złapała cię straż miejska. Brzmi groteskowo, ale mam wrażenie, o zgrozo, że świat jest o krok od powstania tego typu reality show.

 

 

 

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑