To już koniec niezobowiązującej, polsko-hiszpańskiej miłości

Opublikowano Listopad 5, 2013 | przez ZP

samotna

Ta wiadomość doprowadzi do histerii niejedną Polkę w przedziale wiekowym 18-30. Spodziewam się morza łez, rozpaczliwych krzyków i wyrywania włosów z głowy. Co takiego się stało? Jak donosi na TT nasz kolega z weszło.com, korespondent z Hiszpanii Rafał Lebiedziński, tamtejsze ministerstwo edukacji obcięło 60 % dofinansowania na Erasmusa!

W praktyce oznacza to jedno: coraz mniej ciemnowłosych, ciemnookich, no po prostu ślicznych chłopców z Półwyspu Iberyjskiego będzie wpadać do Polski na seks turystykę, pardon, studia.

Drogie dziewczyny, koniec ze ślinieniem się do południowców w dyskotekach. Koniec z patrzeniem im w oczy tym błagalnym wzrokiem, mówiącym: obcokrajowcu, proszę Cię, zainteresuj się mną. Zabierz na randkę, a jak nie chcesz, to chociaż pozwól mi zrobić loda.

Koniec z krzykami rozkoszy w akademikach, przez które koledzy-Polaczki nie mogli w nocy spać. Hiszpański byk chowa swoje rogi do kieszeni. Czerwonego od nieustannego posuwania Was penisa zamienia na białą flagę i wraca do zagrody. Nie dla niego wojaże po środkowej Europie. Nie dla niego ochocze, słodkie, polskie dziurki. W związku z kryzysem ekonomicznym czas na powrót zainteresować się rodaczkami, a dziewczyny z nad Wisły zostawić innym. Grekom? Chyba nie, u nich też kryzys, nie mają hajsu na wojaże do Polski. Portugalczykom? No ale przecież oni nie są tak słodcy, jak Hiszpanie! Włochom? No, im w sumie można by dać dupy, tylko czy chłopaków z Italii starczy dla nas wszystkich?

Oj ciężkie czasy nadchodzą dla Polek…

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑