Tom Clancy’s The Division na E3 2013. Musicie to zobaczyć!

Opublikowano Czerwiec 12, 2013 | przez Diabeu

1370901007_tc_the_division_screen_water_street_view_web_130610_4h15pmpt

Ta gra to w tej chwili jeden z największych ciosów, jakie otrzymaliśmy dzięki tegorocznym targom E3, odbywającym się właśnie w Los Angeles. Jeśli jeszcze nie widzieliście materiału z The Division, to zobaczcie teraz. Warto wiedzieć, dokąd zmierzają współczesne gry.

Na E3 2013 zobaczyliśmy konsole nowej generacji – PlayStation 4 i Xbox One – oraz dedykowane im gry, wśród których znalazło się sporo kontynuacji znanych serii (np. Battlefield 4, Metal Gear Solid V). Ale chyba największy opad szczęki zaserwował jak na razie inny tytuł.

Tom Clancy’s The Division, bo o nim mowa, to zupełnie nowa gra, bazująca na świeżym pomyśle. Spostrzegawczy zauważą, że jest sygnowana nazwiskiem pisarza Toma Clancy’ego, który w przeszłości reklamował już wiele innych produkcji Ubisoftu, ale tym razem mamy do czynienia z całkowicie nową marką. Starczy jednak gadania, czas na mięso – zobaczcie, jak The Division prezentuje się w ruchu.

 

Robi wrażenie, prawda? The Division jest reklamowane jako sieciowa strzelanka TPP z elementami RPG, osadzona w otwartym świecie. Co to oznacza? Przede wszystkim stałą interakcję z innymi żywymi graczami. Przedsmak tego, jak ma to wyglądać, zobaczyliście na powyższym materiale wideo. Rzecz jasna, twórcy obiecują też tryb kooperacji dla kilku osób. Fabuła ma natomiast koncentrować się na zniszczonym świecie, opanowanym przez wirusa, który rozprzestrzenił się przy pomocy… banknotów. Historyjka trochę naciągana, ale sama gra i jej oprawa robią piorunujące wrażenie. Nie wiem jak wy, ale ja zostałem przez The Division kupiony i czekam na więcej.

Premiera Tom Clancy’s The Division odbędzie się w bliżej nieokreślonej przyszłości, na PlayStation 4 i Xboksie One. O pecetach nie ma na razie mowy.

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑