Trójkąt dnia: burak Terlikowski, Amerykanie w Rzeszowie, BMW ma wizję

Opublikowano Marzec 25, 2015 | przez ZP

5364079-tomasz-terlikowski-643-385

Tomasz Terlikowski postanowił dziś skrytykować znaną hollywoodzką aktorkę za usunięcie jajników.

„Ciekawe, czy Angelina Jolie wie, że istnieje też rak mózgu… I pytanie, kiedy jej mąż wyrazi radość, że w celu wiecznego życia żona prewencyjnie dokonała amputacji mózgu?”

Wybaczcie, ale jak czytamy coś tak ohydnego, to puszczają nam wszelkie hamulce. Dlatego napiszemy krótko i dosadnie: Terlikowskiemu powinno się upierdolić ręce, żeby nie mógł więcej wypisywać takich bzdur. I język, co by nie był w stanie ich dyktować.

Naprawdę, mamy gościa dość. To mały człowiek, kryjący się za wachlarzem wiary, za którym siedzi i myśli tylko, komu znowu przyjebać. To postać tak żenująca, że przy nim nawet Antoni Macierewicz wydaje się być w miarę miłym i normalnym facetem.

***

Zmęczeni manewrami wojskowymi w krajach bałtyckich amerykańscy żołnierze dotarli do Rzeszowa, a konkretnie  do miejsca, w którym stacjonuje 21-wsza Brygada Strzelców Podhalańskich. To właśnie tam mają, tu cytat, „odpocząć i najeść się do syta”. Nie wykluczamy, że na stole poza strawą pojawi się kilkadziesiąt litrów alkoholu, które sprawi, że wojacy zapomną o trudach ostatnich dni. Kto wie, może do akcji wkroczą też atrakcyjne kobiety? To możliwe, przecież młode i zdrowe chłopaki są spragnione nie tylko jedzenia i napitku, ale także dymania.

***

Koncern BMW przekonuje, że samochody przyszłości będą oświetlać drogę za pomocą lamp laserowych, które są już montowane. Firma zaprezentowała też projekt, który w oparciu o systemy auta będzie m.in. doświetlał zakręty, jeszcze zanim kierowca skręci.

Kiedy pojawią się modele testowe, proponujemy dać jeden Terlikowskiemu. Nie obrazimy się jeśli nie będą w nim działały hamulce. Tomasz nie używał ich wielokrotnie w życiu, więc jeden raz więcej nie powinien robić mu różnicy.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑