Trójkąt dnia: Rihanna promuje Polskę, Indonezja nas kocha, a Rosja – atakuje

Opublikowano Marzec 17, 2015 | przez ZP

7c8437a35cac1a266568e8b4ccb4c4298947be01

Rihanna najwyraźniej przesiąkła Polską. Jedna z najbardziej znanych piosenkarek na świecie pokazała się ostatnio publicznie w… skarpetkach i sandałach. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że to dopiero początek akcji pt. „kocham nadwiślański kraj”. W najbliższych dniach artystka zamierza zaszokować jeszcze bardziej. Na jeden ze swoich koncertów chce ponoć założyć tak lubianą przez starszych panów wędkarską kamizelkę. Z kolei na większy shopping Rihanna ma wziąć ze sobą klasyczną, solidną reklamówkę, jedną z tych, które można nabyć w dużym dyskoncie za dopłatą 50 groszy.

***

Władzom Indonezji nie podoba się, że miliony Polaków zamiast ich kraju odwiedzają Malezję i Tajlandię. By zahamować ten szalony trend, postanowiły one znieść wizję do swojego kraju. Informacja ta, która pojawiła się w internecie we wtorek, wywołała u nas euforię. Ponoć dziś co drugi rodak upije się ze szczęścia. A w okresie wakacyjnym Dżakartę i okolicę odwiedzi taka liczba Polaków, że w mieście od razu zaczną pojawiać się szyldy reklamowe z napisami w naszym języku. Zalejemy je jakieś 3x bardziej i 20x szybciej niż muzułmanie Francję, 100%.

Boom na Indonezję potrwa mniej więcej do czasu zniesienia wiz dla Polaków przez USA. Czyli na nasze oko tak do 2056 roku.

***

Załamany mer Moskwy poinformował dziś, że do 1 lipca musi zwolnić około 3 tysiące pracowników państwowych. Facet myślał, że narazi się na olbrzymią krytykę ze strony wywalonych, ale nic z takiego nie będzie miało miejsca, z prostej przyczyny: tym ludziom obiecano już w najbliższym czasie zatrudnienie. W armii. Ponoć Władimir Putin zapewnił ich, że w 2015 roku każda para rąk i nóg przyda się w kamaszach, w końcu kimś trzeba będzie tę Europę podbijać.

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑