TVN wyemituje program „Kto poślubi mojego syna?”. Kolejna kompromitacja polskiej telewizji

Opublikowano Wrzesień 1, 2014 | przez MB

kto poślubi

Po „Perfekcyjnej Pani Domu”, „Top Model – Zostań Modelką” czy „Wawie Non Stop” TVN rozpocznie emisję programu „Kto poślubi mojego syna?”. Stacja zażarcie walczy o głupiego widza.

Formuła programu jest następująca: dorośli synowie wraz ze swoimi podstarzałymi matkami będą wybierać sobie żonę na wizji. Bo czasy są takie, że wszystko trzeba robić przed kamerami: operacje plastyczne, samobójstwa, porody, seks. Wybieranie partnerów życiowych to też już stały element telewizyjnej rozrywki dla przygłupów. Na antenie polskiej stacji po raz pierwszy jednak niezaradnym uczestnikom doradzać będą ich rodzicielki. Co za rewolucja, Panie Miszczak!

Produkcja przypomina amerykański twór „Parental Control” („Co na to tato?”), w którym rodzice starają się pozbyć aktualnych partnerów swoich pociech (są leniwi, bez pracy, bez ambicji, śmierdzi im z japy itp.) szukając im partnerów zastępczych. Pod koniec każdego odcinka główny bohater podejmuje decyzję o pozostaniu ze swoim partnerem bądź wymianie na model wybrany przez starych. Podobne gówno będziemy oglądać na TVN’ie.

W programie poznamy cztery duety syn-matka z parciem na szkło i bez poczucia wstydu. Znane są już ich imiona, zainteresowania oraz cele.

Paweł i Danuta z Koszalina – Paweł to mistrz wypieków i poeta czekający na prawdziwą miłość. Nie mogąc się jej doczekać poszedł po prośbie do TVN’u, prawdopodobnie leci na Magdę Mołek. Danuta się niecierpliwi, bo swoje lata ma i chciałaby doczekać wnucząt. Paweł pragnie uszczęśliwić siebie i swoją matkę.

Patryk i Ewa z Konina – Patryk jest napalony na blondynki jak szczerbaty na suchary. Gdyby wyrwał długonogą z niebieskimi oczami, byłby szczęśliwy jak świnia w gównie. Ewa do tej pory miała inne mniemanie o własnym synu.

Artura i Marzanna z Łodzi – Artur to prosty chłop, który patrzy tylko na dupę i cycki. Marzanna chciałaby, by żona Artura miała przede wszystkim piękne wnętrze. Czy w tym konflikcie można dojść do konsensusu?

Konrad i Beata z (miejsce zamieszkania nieznane) – duet najbardziej zgrany. Oboje lubią adrenalinę i życie na krawędzi. Szukają dla Konrada laski, która skacze na bungee, ujeżdża byki, wspina się bez zabezpieczenia i nie boi się anala.

Program poprowadzi jedyny dobry MILF tego żenującego show Agnieszka Jastrzębska (na co dzień plotkuje o gwiazdach w „Dzień Dobry TVN”).

jastrzębska

Pierwszy odcinek zapowiada się doprawdy ekscytująco – randki w pałacyku za miastem! Wyobraźcie sobie, że na każdego z tych frajerów przypadnie aż dziesięć dziuń. Równie głupich i równie podnieconych swoimi pięcioma minutami sławy, co ich potencjalni partnerzy. Odpadać będą etapami, więc te, które przejdą do finału na mur-beton zostaną celebrytkami. Nie mówiąc już o głównych duetach tworzących oś „Kto poślubi mojego syna?”.

Nowymi idolami nastolatek zostaną bezradne życiowo maminsynki z kompleksem Edypa i ich nadopiekuńcze matki pozujące na gwiazdy porno. Polska telewizja zaś zaliczy następną potężną kompromitację i przeżyje kolejne tsunami hejtu. Gawiedź z kolei jak zwykle zatrzęsie uszami z radości. Powstał bowiem jeszcze jeden program dla widza tępego, pozbawionego gustu i wyobraźni. A Miszczak się go nie wstydzi.

Szykuje się owocny sezon dla polskiego show biznesu. Dzięki, TVN!

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑