Urugwajka słynna jak Luis Suarez zagra w grudniu w Polsce

Opublikowano Czerwiec 22, 2013 | przez ZP

 oreiro

To najlepsza wiadomość od czasu gdy okazało sie, że Polska zorganizuje Euro 2012 – gwiazda światowej muzyki oraz aktorstwa wraca do naszego kraju!

W listopadzie zeszłego roku na stadionie w Gdańsku czarowali Luis Suarez i spółka. W grudniu 2013 we Wrocławiu będzie królować inny mieszkaniec Urugwaju – Natalia Oreiro.

Młodsi czytelnicy Wyszło raczej nie mogą jej pamiętać. Toteż informujemy: dziewczyna brała kiedyś udział w jednym z najwspanialszych seriali w historii kinematografii. Niebanalne dialogi, zaskakujące zwroty akcji, wspaniałe widoki – dzieło to nazywało się „Zbuntowany anioł” i było swoistym miksem „Homeland” z „Prison Breakiem”. Podczas projekcji tego filmu ulice w Polsce wyludniały się niemalże tak bardzo, jak w trakcie emisji pierwszych odcinków „Dynastii”.

A Natalia właśnie była jego koniem pociągowym. Na ekranie prezentowała formę godną Moniki Bellucci z najlepszych lat. Uwodziła, wzruszała, bawiła. Nie było babci w Polsce, która nie chciałaby mieć takiej wnuczki. I dwudziestokilkulatka, który nie marzyłby o takiej żonie.

Dobra, koniec pierdolenia. Czas na kilka poważnych słów: Oreiro to aktorskie dno dna. Wokalnie także radzi sobie średniutko. Tak naprawdę jej jedynym atutem jest seksowny wygląd.

Wyjątkowo nieutalentowana gwiazda trzeciorzędnego serialu, którą zaprasza się po ponad dekadzie do Polski w nadziei, że ktoś ją jeszcze pamięta i dzięki temu da się na niej zbić kabzę – słabe to jak cholera.

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑