W piątki wreszcie można się zabawić. Kościół mówi „tak” imprezom!

Opublikowano Marzec 20, 2014 | przez Dżordż

kosciol

Od najbliższego piątku dyskoteki w waszych miastach będą zapełniać się tłumami spragnionych dobrej zabawy imprezowiczów. Koniec z weekendowymi pustkami! Dlaczego? Ponieważ tak postanowił… kościół.

Nasz Episkopat przyjął nową wersję przykazań kościelnych. Od teraz w piątki można już balować.

Uff, całe szczęście!

Po 30stu latach pozwolono mi wreszcie zaszaleć w pierwszym dniu weekendu. Koniec z powstrzymywaniem się od tańca i alkoholu. Koniec ze smutnymi wieczorami przy TVP 2 i soku pomarańczowym. Czas ruszyć w tango!

Boję się tylko, że nowatorski pomysł kościoła sprawi, iż Polakom totalnie puszczą hamulce. W wersji lightowej oznacza to olbrzymie kolejki przed wejściem do poszczególnych klubów i przy barach. W hardcorowej: orgie na parkiecie, ponieważ ludzie oszaleją z nadmiaru wolności.

Choć nie, chyba tutaj to akurat się trochę zapędziłem. W końcu kościół nie zezwolił jeszcze na przedmałżeński seks, więc nie ma co liczyć, że ludzie nagle zaczną się masowo ze sobą bzykać. Pozostaniemy dziewicami i prawiczkami jeszcze przez jakiś czas. Albo do momentu, w którym znajdziemy drugą połówkę i się z nią hajtniemy, albo może za kilka lat szacowni księża tak się zliberalizują, że pozwolą na zakiszanie patisona jeszcze przed wypowiedzeniem sakramentalnego „tak”?

Ech, to byłoby wspaniałe…

Oby tylko polscy biskupi i inni dostojnicy nie poczuli za bardzo powiewu wolności i nie skasowali rodakom chociażby konieczności przestrzegania 10 przykazań. Wtedy to dopiero zacząłby się u nas Meksyk…

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑