Wagina grozy

Opublikowano Czerwiec 23, 2014 | przez ZP

Wagina

Jak doskonale wiecie, Amerykanie robią dużo dziwacznych rzeczy. Uprawiają seks z szarlotką, grają w baseball i inne takie. Ostatnio światu ujawnił się jednak przedstawiciel USA, który wszedł na wyższy poziom abstrakcji – gość zakleszczył się w… waginie.

Widoczny na zdjęciu chłopak założył się z kolegami-studentami o to, że przeciśnie się przez ważącą 32 tony marmurową szparkę. Niestety, nie dał rady tego dokonać. Utknął w niej na dobre, skutkiem czego trzeba było wzywać straż pożarną. Do uwolnienia odważnego miłośnika wagin, zaangażowano aż 20 strażaków.

Może i powinniśmy skrytykować chłopaka za głupi pomysł, ale nie zrobimy tego. Patrząc na to jak wygląda, mogła to być bowiem jego jedyna szansa na kontakt z tym narządem, dlatego w pełni rozumiemy, że próbował ją wykorzystać. Z drugiej strony – dzieciak będzie teraz przez kilka dni rozpoznawalny na całym świecie, więc może znajdzie się przynajmniej jedna fanka-wariatka, która zechce otworzyć przed nim swoje gwiezdne wrota? Oby przeszedł przez nie sprawniej niż przez te marmurowe…

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑