Walczy z rakiem za pomocą zdjęć. Przebiera się na nich za… baletnicę

Opublikowano Grudzień 11, 2013 | przez Dżordż

milosc5glowne

Nie słowa a czyny, prawda? Mówienie „kocham Cię” przychodzi wielu bardzo łatwo, robienie czegoś, co potwierdza ten zwrot – już o wiele trudniej. Oto wzruszająca historia o facecie, który poczuł prawdziwą miętę do pewnej kobiety.

Linda i Bob Carey poszli na pierwszą randkę 17 marca 1986 roku. Od tego czasu… są razem. Na dobre i na złe. Szczególnie na złe. Jakiś czas temu okazało się, że ona ma raka. Piersi. Bob nie jest lekarzem, nie mógł więc pomóc w jej leczeniu od strony technicznej. Dlatego uznał, że weźmie się za poprawianie zdrowia Lindy poprzez… rozśmieszanie ją. Wymyślił genialny sposób – zaczął jeździć po całym świecie i… fotografować się w stroju baletnicy. Obłęd. Przezabawny. I wzruszający.

Ona mówi, że uwielbia patrzeć na te zdjęcia. Że strasznie poprawiają jej humor. Innym pacjentkom zresztą też – Linda chętnie pokazuje je na oddziale.

Rzeczywiście, są dobre, ale nie dziwi nas to, ponieważ Carey to fotograf.

Piękna historia, prawdziwej miłości. Poniżej macie filmik i zdjęcia. Uważajcie szczególnie na ten obraz z youtuba, to prawdziwy wyciskacz łez, sześciochustkowiec.

 

milosc1

milosc2

milosc3

milosc4

Komentarze
Back to Top ↑