Weekendowe hity i kity – odcinek 2

Opublikowano Marzec 8, 2013 | przez cebulak

kac-vegas-3.png

Co powinieneś zrobić w ten weekend:

Odesłać do MKOL-u jakąś cenną dla ciebie rzecz w formie protestu przeciwko wycofaniu zapasów z IO. Andrzej Supron zapakował do koperty swój olimpijski medal z Moskwy, ty też wybierz coś spektakularnego. Rodowe srebra, ulubione pióro, skórzany portfel wypełniony bankotami – niech prezydent MKOL-u Jacques Rogge wie, że przeciętnemu Polakowi kurewsko zależy na wrestlingu!

Pomóc znaleźć PiS-owi nowego kandydata na premiera. Profesor Piotr Gliński nie zyskał poparcia sejmu, może komuś innemu się to uda? Jarosław Kaczyński ewidentnie promuje dziwacznych, nieznanych światu jegomościów (patrz Kazimierz Marcinkiewicz, który został premierem będąc kompletnym anonimem), może pora, by polskie społeczeństwo otworzyło mu oczy i podsunęło kogoś znanego i lubianego? Tak, by parlamentarzyści zakrzyknęli chórem „yes,yes,yes”, a tym samym pozwolili Prawu i Sprawiedliwości przejąć kontrolę nad krajem. Wtedy to dopiero zrobiłoby się wesoło.

Wziąć pożyczkę w Milennium banku. Reklama, wyświetlana chyba dziesięć razy na godzinę w każdym kanale, zapewnia, że jest zajebista, a przecież wiadomo, że telewizja prawdę ci powie.

Zobaczyć zwiastun „Kac Vegas 3”. Kochamy dwie poprzednie części, a tak w ogóle to jesteśmy zdania, że trailer nawet z największego gówna zrobi arcydzieło. I tu mamy problem – zapowiedź trójki jest… słaba. Czy to oznacza, że film będzie przekiepski, czy też producenci zostawili wszystkie najzabawniejsze gagi na wizytę w kinie? Oto jest pytanie.

Czego ewidentnie nie robić dziś, jutro ani w niedzielę?

Nie wychodź na dwór pobiegać. Jeśli chcesz cieszyć się sprawnymi więzdałami w kolanach w najbliższym półroczu, idź pouprawiać jogging do siłowni albo odpuść. Na dworze będzie ślisko, mokro, chujowo. Ryzyko kontuzji za duże, by trenować.

Nie dawaj swojej lasce poniższego zestawu na Dzień Kobiet. Może się nie poznać na żarcie, w efekcie czego będziesz miał szlaban na seks na tydzień.

dzienkobiet

Nie oglądaj zdjęć Kate Moss z Paris Fashion Week. Popełniliśmy ten błąd, a potem przez pół godziny było nam niedobrze. Niestety, laskę ewidentnie nadgryzł ząb czasu. Oraz sto kilo wciągniętej w życiu kokainy.

Dziennikarze informują, że wkrótce w Unii Europejskiej może zostać wprowadzony całkowity zakaz wyświetlania pornografii we wszystkich mediach, w tym w internecie. Nie przejmuj się tym. W Brukseli na pewno jest wystarczająco wielu zboczuszków, lubiących sobie pooglądać seksik w sieci, żeby odrzucić ten dziwaczny projekt.

 

 

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑