Wiemy, jak wyglądają laski z „Mortal Kombat”. Orgazm przed monitorem

Opublikowano Czerwiec 1, 2013 | przez MB

kitana2

Przypuszczam, że każdy gracz przeżywa te same rozterki, kiedy widzi cycatą wirtualną laskę. Wątpliwości nie mają tylko Japończycy, którzy wymyślili hentai.

Świat gier komputerowych roi się od wielkich balonów, ogromniastych tyłków, szczupłych brzuchów i wyuzdanych spojrzeń. Geeki dostają oczopląsu wierząc, że właśnie doświadczają życia erotycznego. Zamiast nowości na Brazzersie przeglądają zestawienia „Najgorętsze laski z gier komputerowych ostatniej dekady” magazynu „Chip” tudzież „TOP 23 najseksowniejszych kobiet z gier” portalu giernik.pl.

Świntuszenie przy pomocy myszki komputerowej stało się popularne, dzięki serii gier o erotomanie i podrywaczu Larry’m, któremu w polskiej wersji językowej, głosu użyczył sam Jerzy Stuhr (ciągnie swój do swego?). Zadaniem gracza było zaliczanie kolejnych panienek i znikanie zaraz przed śniadaniem. Jak w życiu. Mimo że gierka należała do tych niewinnych, mogła wywołać szereg erekcji u niejednego zapryszczonego pożeracza chipsów.

Czasy się zmieniły, technologia poszła naprzód, pojawiły się nowoczesne konsole, a wraz z nimi więcej zderzaków. Takie gry jak „GTA”, „God of War” czy „9mm” wręcz ociekają sromem. Nie mówiąc już o tytułach typu „3D Sex Villa”, w którym trafiamy do ekskluzywnej posiadłości pełnej kobiet lekkich obyczajów. Po kolei trzeba zadowolić je wszystkie. Choć co drugi gracz posiadający kutasa najchętniej i tak zadowoliłby Larę Croft.

Prawda jest jednak taka, że na oślinionych fetyszystów pikseli najwięcej lachonów czeka w bijatykach. „Heavenly Sword” – Nariko, „Tekken” – Zafina, Ling Xiaoyu, Lili, Asuka Kazama, Alisa, Julia Chang, Nina, Anna, Christie, „Virtua Fighter” – Eileen, Aoi, Vanessa, Sarag Bryant, Pai Chan oraz wiele innych ślicznotek. A wymieniłem tylko trzy poważne tytuły.

Czwartym z pewnością jest seria „Mortal Kombat”. O pokój na świecie, czerwone Porsche, a tym samym tytuł miss gier o laniu w mordę od lat walczą Sonya Blade, Kitana oraz Mileena. Niedawno nie tyle sami gracze co użytkownicy Internetu mogli zdecydować o tym, która z nich jest najlepszą dupeczką. I przy okazji spojrzeć wreszcie na prawdziwą kobietę. W ramach zapowiadanej premiery gry „Mortal Kombat Komplete Edition” odbył się casting na odtwórczynie głównych ról żeńskich kultowej serii. W finale znalazły się Carly Baker (Sonya Blade), Danni Levy (Mileena) oraz Rachel Glover (Kitana). Dla każdej powstał filmik przeznaczony dla widzów powyżej osiemnastego roku życia.

Czy tak właśnie wygląda mokry sen nerda?

 

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑