Shitexpress – wyślij wrogowi kupę w paczce

Opublikowano Listopad 15, 2014 | przez MB

kupa w paczce

Zdradziła Cię dziewczyna? Twój szef to głupi ciul? Nienawidzisz nauczyciela od matematyki? A może chciałbyś powiedzieć coś wścibskiemu sąsiadowi? Nie kryj swoich emocji. Skorzystaj z usług Shitexpress.

Dzięki tej inicjatywie w każdym momencie z każdego miejsca na Ziemi w łatwy sposób możesz wysłać kupę w paczce. Elegancko zapakowaną, z dołączoną odręcznie napisaną wiadomością i oczywiście anonimowo. Serwis zapewnia sto procent dyskrecji. Umożliwia również… wybór zwierzęcia, z którego mają pochodzić odchody. Najpopularniejsze są kupy końskie.

Firma jest na każde twoje skinienie. Wystarczy, że podasz nazwę zwierzęcia, adres szczęśliwego odbiorcy, rodzaj pakowania oraz zapłacisz za usługę. Sama przesyłka jest natomiast całkowicie darmowa!

O osobę, którą chcielibyśmy obdarować w ten sposób, nie powinno być trudno. Dobra okoliczność nadarza się już teraz  – wybory. Jeśli jednak nie chcesz w nich uczestniczyć nawet w ten sposób, przypomnij sobie, który skurwiel poderwał ci dziewczynę w liceum albo która urzędniczka była dla ciebie ostatnio niemiła.

Bo o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi? O bycie dobrym człowiekiem. Jeśli zdarzy się, że otrzymasz cuchnącą niespodziankę, nie łam się. Przemyśl swoje zachowanie i pracuj nad sobą.

Usługa dostępna na stronie www.shitexpress.com.

kupa w paczce 2

 

kupa na ciężarówce

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑