A może by tak pójść w ślady Niemców i zrobić zabawny trailer?

Opublikowano Styczeń 28, 2013 | przez Dżordż

handball3

Departament do spraw komunikacji i mediów w PZPN-ie powstał między innymi po to, żeby ocieplić wizerunek związku i kadry. Jak można wkraść się w łaski kibiców w pomysłowy, zabawny sposób pokazali ostatnio… niemieccy piłkarze ręczni.

Szczypiorniści Martina Heubergera wraz z telewizją ARD nagrali znakomity trailer przed meczem mundialu z Francją. Zresztą nie ma co się o nim rozpisywać, wystarczy obejrzeć:

Każdy uśmiecha się pod nosem patrząc wygłupy Niemców, prawda? Sygnał wysyłany z tego filmiku jest prosty: jesteśmy drużyną, jesteśmy dowcipnymi ludźmi z dystansem do siebie i świata.

Naszym zdaniem zespół Waldemara Fornalika mogłby… pójść podobną drogą. Szef departamentu komunikacji i mediów Janusz Basałaj czy też jego podwładny Łukasz Wiśniowski to inteligentni ludzie, na pewno – choćby z Polsatem – daliby radę stworzyć podobny, błyskotliwy trailer np. przed meczem z Ukrainą.

Mamy już nawet pomysł na jego początek: Jakub Błaszczykowski wymachujący zawadiacko szabelką w takim kozackim stroju, czyż nie byłoby to urocze :)?

kozak

 

 

 

 

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑