Zabiła dwie dziewczyny po pijaku. Na krzesło elektryczne z nią!

Opublikowano Listopad 22, 2013 | przez ZP

2drunk2care

Spójrzcie na tweeta powyżej. Wpis jakich tysiące, prawda? Młoda laska z życiowymi problemami się najebała i uznała, że przedstawi światu swoją rozpacz. Normalka. Problem w tym, że kilka godzin później przez nią płakały setki ludzi. Znajomych, przyjaciół i członków rodzin dwóch dziewczyn, które ta pijana kretynka zabiła.

Kaila Mendoza podzieliła się z ludźmi swoim „błyskotliwym” tweetem o 23:03. Jeśli wierzyć amerykańskiej policji, to nieco ponad dwie godziny później, o 1:45, doprowadziła do wypadku na autostradzie. W jaki sposób? To jest najstraszniejsze: jadąc POD PRĄD. Skoro odwaliła taki numer, niewątpliwie musiała być wtedy ciągle nakurwiona, że ho ho. Gdyby zabiła siebie, to jeszcze pół biedy, ludzkość nie płakałaby po kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcy. Niestety, Mendoza „upolowała” dwie Bogu ducha winne dziewczyny. Marisę Catronio i Kaitlyn Ferrante:

zginely

Te słodkie istoty nie miały żadnych szans w starciu z drogową morderczynią. Jedna z nich zmarła na miejscu, druga w szpitalu, walcząc o przetrwanie.

Na oddział trafiła też bardzo poobijana Mendoza, która – oczywiście – przeżyła. Ale akurat ten stan rzeczy powinno się moim zdaniem szybko zmienić poprzez wysłanie twitterowej gwiazdy na krzesło elektryczne. Rozstrzelanie. Zagazowanie. W sumie bez różnicy jak się ją zabije, natomiast absolutnie jestem zdania, że to ścierwo nie zasługuje na to, żeby dalej egzystować. Kaila w ułamek sekundy pozbawiła dwojga młodych ludzi marzeń, nadziei i planów na przyszłość. Teraz powinno się jej zrobić dokładnie to samo. Oko za oko. Ząb za ząb.

Wybaczcie brak chrześcijańskiej postawy, sądzę, że są w życiu sytuacje, w których zamiast nadstawić drugi policzek trzeba wyjąć bazukę i jej użyć.

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑